Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Pojem plovoucí podlaha všichni známe a běžně používáme. Víme ale, proč dostala takový název? Protože není spojena napřímo s podkladovou vrstvou, dalo by se říci, že „plave“. Plovoucí podlahy mají mnoho podob a jsou vyrobeny z různých materiálů. Mají výborné užitné vlastnosti a jsou v interiérech velmi oblíbené.

Showroomy

Supellex

Supellex - Svět podlah nabízí svým zákazníkům široký sortiment podlahového materiálu jako jsou vinylové, dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC, koberce, korky a přírodní linolea, od předních českých a zahraničních výrobců. Mnohaleté zkušenosti na tomto trhu dělají ze Supellexu skutečného odborníka, který je schopen vždy doporučit to nejvhodnější řešení jak koncovým zákazníkům, tak obchodním partnerům.

Velkým bonusem plovoucích podlah je jednoduchá montáž. Lamely plovoucí podlahy není třeba lepit na podklad, protože se spojují zámkovým spojem. Některé díly je možné k sobě slepit, některé jsou spojeny tzv. „klik – klak“ spojem a pak se dají jednoduše rozebrat. Pokládka lamel je velmi rychlá, snadná a je to čistý proces. To vše platí úplně stejně pro eventuální demontáž. Plovoucí podlahy nejsou vhodné do vlhkých místností - například do koupelen. Naopak ideální jsou do obývacích nebo dětských pokojů, ložnic nebo jídelen.

Největší výhodou plovoucích podlah je výborná akustická izolace. Podlaha brání přenosu hluku do dalších místností a zajišťuje tichý provoz. Plovoucí podlahy se vyrábějí ze dřeva, často také z exotických dřevin, z laminátu, PVC nebo korku. Výběru plovoucí podlahy je potřeba věnovat maximální pozornost, protože každý materiál má jiné vlastnosti. Přijďte se poradit, jaký typ podlahy je nejvhodnější právě pro váš domov do showroomu Supellex. Všechny typy si můžete na showroomu osobně prohlédnout ve všech dostupných variantách.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.