Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie

I když se pod pojmem vodovodní baterie do koupelny skrývá mnoho produktů a různých řešení, jejich výběr zase nebývá tak složitý. Tedy respektive stačí vybrat jednu sérii vodovodních baterií a z ní poté zvolit vše potřebné. Umyvadlovou, sprchovou i vanovou baterii. Díky výběru z jedné kolekce zajistíte jednotnou linku v interiéru koupelny a především si tak ušetříte spoustu času i nervů.

Showroomy

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Baterie do koupelny - nedílná a tolik potřebná součást, bez které byste se skutečně neobešli. Podívejme se na to ale pořádně. K umyvadlu je potřeba vybrat umyvadlovou baterii - nejčastěji se vybírají stojánkové nebo podomítkové baterie, můžete ale také vsadit na klasiku nástěnných baterií. U vany jsou baterie z většiny případů kombinované s ruční sprchou - ty můžete vybírat z variant nástěnných a podomítkových. Kromě toho ale můžete svou vanu vyzdobit baterií na okraj vany nebo vysokou volně stojící baterií - ta je k volně stojící vaně jako dělaná.

Sprchové baterie jsou na tom obdobně jako ty vanové, ovšem bez možnosti volně stojící baterie. Zato nabízí sprchové systémy. Praktickou tyč, která spojuje ovládání baterie s ruční sprchou. Do sprchy můžete volit i hlavové sprchy - tím docílíte tolik oblíbeného a odpočinkového systému imitace vodopádu. Samozřejmě do koupelny patří i bidetové baterie nebo ruční sprchy.

Baterie si můžete vybírat buďto klasicky chromové nebo můžete sáhnout po různých finiších - matná bílá, matná černá, nerez nebo mosaz. Díky tomu můžete vaši vysněnou koupelnu sladit do posledního detailu.

Přijďte si vodovodní baterie vybrat na showroomu Kaservis - v realizovaných kójích se můžete inspirovat a s odbornými poradci poté vyřešit vše do detailu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.