Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Rolety

Rolety

Pokud právě zařizujete dům a kupujete okna, určitě vás napadá otázka, jak vyřešíte jejich zastínění. Výbornou volbou jsou rolety. Zkrotí ostré sluneční paprsky a v létě v domě udrží chládek. Ty venkovní jsou zároveň významným bezpečnostním prvkem a ty interiérové zase krásně zútulní interiér. A to není zdaleka vše, co mohou rolety nabídnout. 

Showroomy

WoodAl

Společnost WoodAl vám nabízí komplexní služby v oblasti výplně stavebních otvorů, a to jak od českých, tak také od předních zahraničních dodavatelů. V jejich nabídce naleznete okna dřevěná, plastová, hliníková a dřevohliníková, dále dveře a fasády a samozřejmě také dodávku dalšího sortimentu příslušenství a doplňků, jako jsou například pergoly či další stínění. WoodAl má na tomto trhu již devatenáctiletou zkušenost, díky čemuž může zákazníkovi nabídnout zaručenou kvalitu.

Stínící technika zahrnuje spoustu produktů, ze kterých je možné si vybrat podle konkrétních potřeb. Jaká varianta je nejlepší? Pokud chcete ovlivnit množství světla a tepla v domě a ještě kvalitně zatemnit, nejlepší volbou jsou předokenní rolety. Dokáží úplně eliminovat vyhřívání interiéru a to i v době nejvyšších tropických dní. A opačně v zimě brání úniku tepla ven. Lze tedy díky nim výrazně ušetřit na klimatizaci a na vytápění. A jako bonus můžete ušetřit i na pojištění domácnosti, protože venkovní rolety jsou akceptovány pojišťovnami jako jeden ze způsobů zabezpečení domu. A pokud se ve vaší ložnici chcete pořádně vyspat, zatáhněte rolety a nikdo a nic vás nevyruší. Venkovní rolety totiž také přispívají ke snížení průniku zvuku do domu. 

Velmi zajímavou alternativou jsou tzv. screenové rolety, vyrobené ze skelného vlákna nebo polyesteru a potažené ještě tenkou vrstvou PVC. Jejich předností je, že není vidět do interiéru, ale naopak ven vidět je. Venkovní rolety se vyrábějí ve škále odstínů RAL. Můžete je vyladit s barvou dveří, oken, nebo fasády. Samozřejmostí je i dálkové ovládání v rámci řešení inteligentní domácnosti.

Interiérové rolety LEHA jsou také prvotřídní variantou pro zastínění oken. Jedná se o ručně komletované plisé a látky stříhané ultrazvukem. Systém pro ovládání je naprosto bezporuchový. Na výběr je 400 barevných variant a také látka s názvem "blackout", která nepropouští žádné světlo, je tedy ideální do ložnice. Pokud místnost zastínit a zároveň zútulnit, interiérové rolety jsou výbornou volbou.

Přijďte si vybrat stínící techniku do showroomu WoodAl. Těšíme se na vás.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.