Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Žaluzie

Žaluzie

Pokud si chcete doma zajistit více bezpečí a intimního prostoru, zvolte okna s žaluziemi nebo roletami. Zatímco rolety jsou opravdu pevným prvkem, žaluzie nabízí mnoho variability - a to nejen v provedení, ale i v barvě. Především žaluzie můžete vybírat interiérové nebo exteriérové. Každý typ má svá pro a proti, proto se o jejich výběru neváhejte poradit s odborníky na showroomu WoodAl.

Showroomy

WoodAl

Společnost WoodAl vám nabízí komplexní služby v oblasti výplně stavebních otvorů, a to jak od českých, tak také od předních zahraničních dodavatelů. V jejich nabídce naleznete okna dřevěná, plastová, hliníková a dřevohliníková, dále dveře a fasády a samozřejmě také dodávku dalšího sortimentu příslušenství a doplňků, jako jsou například pergoly či další stínění. WoodAl má na tomto trhu již devatenáctiletou zkušenost, díky čemuž může zákazníkovi nabídnout zaručenou kvalitu.

Pokud se pro vaše okna rozhodnete pro žaluzie, jako první otázka se hned objeví, jestli chcete žaluzie do interiéru nebo exteriéru. Každý typ má něco do sebe nejen z funkčního hlediska, ale také z toho estetického. 

Interiérové žaluzie

Vnitřní žaluzie mají kromě stínění funkci především estetickou. Vybírat můžete hned z několika materiálů - od jemných kovových lišt, přes látkové a plisované až po bambusové. I z hlediska barevnosti na vás čeká široká nabídka. Co se ale týče funkce stínění, zde velmi záleží na volbě materiálu, pro který se rozhodnete. Zatímco kovové žaluzie nabízejí kvalitní izolační bariéru, u látkových se jedná spíše o optické stínění a vstupu tepla do místnosti se nezabrání. Proto se takové žaluzie nejčastěji volí do ložnic, jejichž okna jsou stočena směrem k západu. 

Exteriérové žaluzie

Venkovní žaluzie jsou ve funkci tepelně-izolační bariéry o poznání přívětivější. Zkrátka stačí na oknech zatáhnout žaluzie a přístupu slunečních paprsků do interiéru a ohřívání prostoru dokonale zamezíte. U tohoto typu žaluzií sice není taková variabilita výběru, ale provedení je robustnější a především funkčnější.

Přijďte si sami na vlastní kůži vyzkoušet ovládání a funkčnost jednotlivých typů žaluzií. Na showroomu WoodAl jsou tu pro vás.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.