Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO v omezeném režimu. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Nedílnou součástí koupelen, kuchyní, chodeb či předsíní jsou obklady nebo dlažby. Při jejich výběru na vás čeká spoustu otázek co se týče rozměru, barvy, provedení či technických vlastností. Keramické obklady a dlažby vám ale nabízí spoustu praktických vlastností - jsou odolné, lehce udržitelné, skvěle vodí teplo (proto jsou tak oblíbené v rámci řešení podlahového topení) a hlavně nabízí široký výběr barev a dekorů. Vybrat si můžete na showroomu Keraservis a v případě volby velkých formátů můžete zavítat i na showroom Polyston.

Showroomy

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

POLYSTON

Pracovní desky z velkoformátových materiálů a jejich výroba atypického řešení do bytových i veřejných interiérů. Tím se prezentuje firma POLYSTON a své více než dvacetileté zkušenosti zúročuje nejen v rámci počítačových návrhů, ale také v podobě technického řešení až po samotnou instalaci a realizaci na místě. Největší doménu v nabídce produktů prezentuje minerální kámen Polyston Solid Surface - materiál, který si firma sama vyvinula a kromě něj svým zákazníkům dále nabízí masivní dřevo, technický kámen, přírodní žulu a velkoformátovou keramiku. Mimořádnými produkty se můžete inspirovat na showroomu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.