Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady

Velkoformátový obklad je hitem posledních let a není se čemu divit. Jeho majestátnost vyzní nejen v rámci rozlehlých realizací, ale také své kouzlo ukáže v drobnějších místnostech. Ty umí právě při správném položení opticky zvětšit. Velkoformáty si můžete prohlédnout na showroomu nebo vybrat konkrétní vzor z katalogů.

Showroomy

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Dreamstone

Kompletní realizace interiérů s individuálním přístupem, jedinečným stylem a kvalitou - to jsou hlavní hodnoty firmy Dreamstone. Vyrábí atypické prvky na míru z různých materiálů pro vytvoření vašeho vysněného domova. V portfóliu najdete zahrnutou velkoformátovou keramiku, kalené sklo a více druhů kamene: od přírodní žuly, technického kamene až po umělý, minerální kámen. Kromě kuchyňských desek, obkladů a dřezů se orientují i na luxusní celokeramické kuchyně, které se stávají převratnou novinkou v oblasti architektury. Stačí se přijít poradit na showroom s výběrem vhodného materiálu.

Hit velkoformátů je dnes poznat u téměř každé realizace moderních prostor. Tak jako můžete využít velkoformátových dlažeb, tak na vás čekají i velkoformátové obklady. Snadno je sladíte buďto ve stejném dekoru či odstínu anebo můžete naopak volit kontrastní řešení pro vyniknutí prostor.

Rok od roku se ale velkoformáty neustále zvětšují, a proto na vás v nabídce italské keramičky Atlas Concorde aktuálně čekají rozměry až 160x320 cm v nepřeberné variaci barev a dekorů.

Nabídkou se můžete inspirovat nejen na showroomu Keraservis, ale také na showroomu Polyston, kteří se zaměřují čistě na velkoformátové realizace. Proto můžete mít jistotu, že i poněkud složitější a pracnější manipulace s těmito materiály bude v jejich rukách naprosto v pořádku.

Přijďte se inspirovat!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.