Pergoly

Pergoly

Všichni z vlastní zkušenosti víte, jak dokážou být letní vedra úmorná. A pokud si nemůžete užít horké letní slunce někde na pláži, často raději zatáhnete žaluzie a zůstanete doma. Ale není to škoda? Pořiďte si pergolu – spolehlivě vás ochrání před slunečními paprsky a zajistí příjemné klima. Užijte si pohodové léto na vlastní terase nebo zahradě.

Showroomy

WoodAl

Společnost WoodAl vám nabízí komplexní služby v oblasti výplně stavebních otvorů, a to jak od českých, tak také od předních zahraničních dodavatelů. V jejich nabídce naleznete okna dřevěná, plastová, hliníková a dřevohliníková, dále dveře a fasády a samozřejmě také dodávku dalšího sortimentu příslušenství a doplňků, jako jsou například pergoly či další stínění. WoodAl má na tomto trhu již devatenáctiletou zkušenost, díky čemuž může zákazníkovi nabídnout zaručenou kvalitu.

Porte Karpi

Porte Karpi - společnost, zabývající se prodejem interiérových dveří a oken, která se za posledních dvacet let stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na tomto poli. V jejich nabídce naleznete klasická dřevěná okna, eurookna, bálkonové, interiérové, vchodové, či vstupní dveře a nebo také bezpečnostní a protipožární dveře. Kromě tohoto je nabízen také doplňkový sortiment jako třeba kliky, zrcadla nebo stavební pouzdra. Přímo na showroomu společnosti Porte Karpi se můžete s odborníky poradit ohledně výběru a následně také domluvit samotnou montáž.

Pokud vybíráte pergolu, můžete si vybírat mezi klasickými pergolami - hliníkovými, dřevěnými nebo látkovými - nebo bioklimatickou pergolou. Francouzské bioklimatické pergoly BIOSSUN, řečeno s trochou nadsázky, umí poručit slunci, větru i dešti.  Celý systém funguje na principu otáčivých střešních lamel, které mohou změnit svou polohu až o 176°. Pergola v parných dnech zajišťuje ideální klima pro příjemný pobyt a v podzimních plískanicích chytře chrání proti dešti. V horkých letních dnech si nastavíte úhel pro větrací otvory tak, že vzduch proudí a také rychle odchází směrem nahoru. V případě deště zase lamely ve tvaru žlábku a nastavené do správného úhlu vodu spolehlivě odvádí

Unikátní systém pergoly BIOSSUN pro vás bude spolehlivě pracovat skutečně během celého roku. Můžete si dokoupit také boční stěny a ochránit terasu před deštěm nebo sněhem. 

Dopřejte si to pohodlí a užívejte si pobytu venku nejen v létě, ale kdykoliv. Vhodný typ pergoly vám doporučí odborní poradci na showroomu WoodAl.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.