Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Okna

Okna

Okna jsou nedílnou součástí každého domova. Nejenže nám poskytují výhled, ale především umožňují větrání a dotváří celkový vzhled domu. Na trhu je ale několik druhů oken. Jaký typ tedy vybrat? Ničeho se ale bát nemusíte, stačí navštívit showroom WoodAl a tam vám poradí, jaký materiál je pro váš dům a vaše okna nejlepší. Zároveň vám nabídnou příslušenství, které je potřeba - od parapetů a ostění až po různé varianty stínění.

Showroomy

WoodAl

Společnost WoodAl vám nabízí komplexní služby v oblasti výplně stavebních otvorů, a to jak od českých, tak také od předních zahraničních dodavatelů. V jejich nabídce naleznete okna dřevěná, plastová, hliníková a dřevohliníková, dále dveře a fasády a samozřejmě také dodávku dalšího sortimentu příslušenství a doplňků, jako jsou například pergoly či další stínění. WoodAl má na tomto trhu již devatenáctiletou zkušenost, díky čemuž může zákazníkovi nabídnout zaručenou kvalitu.

Říká se, že oko je do duše okno. A v podstatě je to i naopak - každé okno vytváří určitý "pohled" na váš dům a stává se pro vás zrakem, který pomáhá zjistit, co se venku děje. Pojďme se ale podívat na to, jaké možnosti oken tu pro vás máme:

Dřevohliníková okna

Tato okna jsou spojením čistého moderního vzhledu hliníkových oken s klasickým nadčasovým designem dřevěných přírodních oken. Jsou to opravdu kvalitní eurookna, která jsou z vnější strany krytá hliníkovým opláštěním. Spojení hliníku a dřeva zajistí skvělý vzhled, výbornou tepelnou izolaci, tvarovou stálost a velice dlouhou životnost bez další nutnosti renovace.

Hliníková okna

Hliníková okna nejsou z nejlevnějších, ale skýtají množství výhod, díky kterým se investice vyplatí. V prvé řadě jsou oproti klasickým dřevěným o poznání odolnější vůči dešti a větru. Ideální vobou jsou, pokud potřebujete skutečně velká okna. Hliník unese výrazněji větší zatížení než dřevo nebo plast. Dalšími výhodami jsou pak určitě elegance, jednoduchá údržba, bezpečnost nebo barevná variabilita.

Dřevěná okna

Hlavními výhodami jsou kvalitní tepelná izolace, příjemný dojem, dlouhá životnost v přírodních podmínkách, opravitelnost nebo ekologie. Mezi nevýhody dřevěných oken pak patří vyšší cena než u plastových a nesvědčí jim zejména vlhkost. Pokud se ale rozhodnete bydlet v památkově chráněných domech, je pro vás volba dřevěných oken více než jasná.

Plastová okna

Nespornou výhodou plastových oken je určitě nižší pořizovací cena, nenáročná údržba, tepelná izolace a odolnost. Na druhou stranu může při změnách teplot docházet k deformaci PVC, což nemusí být úplně příjemné a v budoucnu se dalším investicím nevyhnete. I přesto ale vyplňují většinový podíl materiálového typu oken na našem trhu.

Rozhodně ale nesmíme zapomenout na velkoformátová okna a posuvné systémy, které jsou čím dál více oblíbené. To vše najdete na showroomu WoodAl. A rovnou to můžete spojit s výběrem dveří nebo pergoly!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.