Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Obklady do koupelny

Obklady do koupelny

Co by to bylo za koupelnu bez obkladů... Nejenže jsou praktické, ale především vytváří celkový vzhled místnosti a určují její styl. Naštěstí doby, kdy byly v nabídce jen malé čtverečkové a obdélníčkové kachličky, je pryč a vy si dnes můžete vybírat ze široké nabídky obkladů. Ať už vám učarovaly velkoformáty nebo se zalíbily jemné linie 3D obkladů, v Keraservis si najdete ty pravé.

Showroomy

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Keramické obklady jsou často využívané nejen díky variabilitě designu, ale také péče o ně hraje při výběru prim. Hladké povrchy obkladů jsou praktické, protože údržba je rychlá a nenáročná, ale velmi zajímavým zpestřením pro každou koupelnu, nebo i třeba obývací pokoj, jsou 3D obklady. Jemné vzory, které vytváří plastický vzhled, můžete vybírat hned z několika variant. Ve tvaru mořských vln, sněhových vloček nebo vzoru lana - každý typ je navíc nabízen v několika barevných variantách, takže si to své určitě vyberete.

Při výběru obkladů se ale zaměřte i na možnost velkoformátů - nenechte se omezovat pouze standardními velikostmi. Myslete ve velkém! Třeba i v malé koupelně udělá obklad velkých formátů velkou parádu. Doslova. Prostor opticky zvětší a pokud sjednodíte obklad s dlažbou, tak bude výsledek dokonalý.

Obklady můžete vybírat na dvoupatrovém showroomu Keraservis, kde na vás čekjaí značky Atlas Concorde, LOVE, Saime nebo Keraservis série.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.