Dřezové baterie

Dřezové baterie

Baterie do kuchyně ke dřezu mají trochu jiná specifika než baterie do koupelny. Především jde o vyšší rameno, které zajistí větší rozsah přístupnosti a také snadnost ovládání. Přece jenom v kuchyni potřebujete rychle reagovat a vodu si pustit téměř automaticky. Proto i výrobci dřezových baterií své produkty neustále inovují a přicházejí s novými produkty. A vy si můžete například vybrat baterii, která vám stisknutím jednoho tlačítka napustí perlivou vodu.

Showroomy

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Kuchyňské baterie můžete vybírat z několika typů - stojánkové, nástěnné, pákové nebo typy s integrovanou sprchou. Dokonce si můžete vybrat i typ dřezové baterie, který je určen přímo pod okno. Pokud si tedy chcete užívat uklidňujících pohledů z okna, když vaříte v kuchyni, tak stačí vybrat baterii, která jednoduše "uhne" - zkrátka ji otočíte směrem dolů, do dřezu. Baterii můžete sladit i barevně - třeba jejich granitová varianta nabízí několik odstínů, a proto můžete vybírat zároveň s vestavnými spotřebiči nebo celou kuchyňskou linkou.

Jednou z nejoblíbenějších variant je dřezová baterie se sprchou. Z ústí baterie můžete vytáhnout hadici se sprchou a opláchnout hůře dostupné nádobí, nebo napustit hrnec vodou. A to je praktické - a proto tolik oblíbené.

Dřezové baterie nabízí mnoho výrobců - ať už chytrý systém od Grohe, kde vám baterie umí napustit perlivou nebo rovnou vařící vodu až po baterie od FIMA Carlo Frattini, které jsou opravdovým designovým skvostem. Přijďte si vybrat na showroom Keraservis.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.