PVC podlahy

PVC podlahy

Podlaha, která se celým názvem jmenuje polyvinylchlorid, je stálým oblíbencem nejen v domovech, ale také v rámci řešení veřejných prostor. Pro své vlastnosti je vítaným řešením do všech obytných částí domu či bytu a velkou výhodou je široký výbět vzorů a motivů, které vaši podlahou mohou zdobit.

Showroomy

Supellex

Supellex - Svět podlah nabízí svým zákazníkům široký sortiment podlahového materiálu jako jsou vinylové, dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC, koberce, korky a přírodní linolea, od předních českých a zahraničních výrobců. Mnohaleté zkušenosti na tomto trhu dělají ze Supellexu skutečného odborníka, který je schopen vždy doporučit to nejvhodnější řešení jak koncovým zákazníkům, tak obchodním partnerům.

Velmi často se PVC podlahy pletou s vinylem. Tedy alespoň, co se názvu týče - a není se moc čemu divit, když oba druhy podlah mají v názvu stejné slovo - vinyl. Rozdíl ovšem je, že vinylová podlaha je tvrzenou podlahou. Získáváte ji v dílcích, které poté snadno pokládáte na zem - podlaha je to odolná, vhodná i do frekventovaných prostor. Ovšem PVC podlahy jsou měkčené - jejich došlap je velmi příjemný, a proto se tak často používají například do ložnicí či dětských pokojů.

PVC podlaha je nabízena v rolích. Vybrat si můžete z několika šíří a poté si nechat uřezat požadovanou délku. Tím, že je PVC podlaha nabízena v rolích, získáte celistvý vzhled podlahy. Položení je snadné, ovšem rozhodně nezapomínejte na nutnost nivelační stěrky a dokonalé zpracování podkladu. 

Jedinou nevýhodou u těchto příjemných podlah je možnost jejich oprav... Pokud se vám například stane nehoda a poškodí se kus podlahy, tak zde není možnost, jako u vinylu, vzít poškozený kus a vyměnit jej za jiný. Podlaha je řešena v celku, tudíž je v tu chvíli potřeba zavolat profesionála a nechat jej zhodnotit situaci. 

Přijďte si vybrat z mnoha dekorů na showroom Supellex. Široká nabídka a profesionální obsluha jsou zde samozřejmostí...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.