Porte Karpi
Porte Karpi logo

Porte Karpi

Porte Karpi - společnost, zabývající se prodejem interiérových dveří a oken, která se za posledních dvacet let stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na tomto poli. V jejich nabídce naleznete klasická dřevěná okna, eurookna, bálkonové, interiérové, vchodové, či vstupní dveře a nebo také bezpečnostní a protipožární dveře. Kromě tohoto je nabízen také doplňkový sortiment jako třeba kliky, zrcadla nebo stavební pouzdra. Přímo na showroomu společnosti Porte Karpi se můžete s odborníky poradit ohledně výběru a následně také domluvit samotnou montáž.

Naše parketa:

Praha showroom
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

V každém interiéru jsou potřeba dveře - pokud tedy i vy řešíte jejich výběr, tak je návštěva showroomu Porte Karpi tou správnou volbou. Na showroomu vás čekají dveře mnoha druhů, velikostí a samozřejmě také barev a provedení.

Kromě klasických interiérových dveří, jejichž velikost si můžete vybírat doslova až do stropu nebo zvolit moderní bezfalcové řešení, tu na vás čekají i posuvné, vchodové či bezpečnostní dveře. Širokou nabídku můžete dále specifikovat podle materiálů - ať raději zvolíte dveře dýhované, laminátové nebo dáte přednost dveřím skleněným či kombinovaným. Na závěr takovou třešničku - inspirujte se provedením dveří ve vysokém lesku, to je opravud radost pohledět.

Dveře ale nejsou jen o vzhledu a materiálu - důležité je i to, co mají uvnitř. Řešení pantů a zárubní nebo implementovaná funkce vyrovnání pomocí táhla jsou vděčnými pomocníky.

Poté už stačí vybrat kliku, třeba i takovou, která sama zamyká, a ve volbě dveří máte jasno.

Novinky & akce

Cesta k výrobkům té nejvyšší kvality

Značka PORTE KARPI Vám otevírá cestu k výrobkům nejvyšší kvality. Nabízí produkty italských výrobců interiéro...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.