Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné systémy otevírání dveří jsou v rámci řešení moderního bydlení stále více oblíbené. Jedná se o velmi praktické a elegantní designové řešení oddělení místností. Jsou typické svými minimalistickými liniemi a mají nevšední schopnost nechat zmizet okolní prostor a pak jej opět otevřít.

Showroomy

Porte Karpi

Porte Karpi - společnost, zabývající se prodejem interiérových dveří a oken, která se za posledních dvacet let stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na tomto poli. V jejich nabídce naleznete klasická dřevěná okna, eurookna, bálkonové, interiérové, vchodové, či vstupní dveře a nebo také bezpečnostní a protipožární dveře. Kromě tohoto je nabízen také doplňkový sortiment jako třeba kliky, zrcadla nebo stavební pouzdra. Přímo na showroomu společnosti Porte Karpi se můžete s odborníky poradit ohledně výběru a následně také domluvit samotnou montáž.

Řešíte právě stavbu svého domu a vybíráte si interiérové dveře? Nezapomeňte na možnost pořídit si nejen dveře s klasickým otevíráním, ale také dveře posuvné. Jejich řešení je skutečně praktickézasouvají se buď do stěny, nebo jednotlivá křídla vedle sebe a šetří tak místo.  Ideální je počítat s posuvnými dveřmi už v rámci plánování projektu hrubé stavby – nemusíte řešit, na kterou stranu se budou otevírat, a můžete dopředu počítat s využitím ušetřeného prostoru. 

Můžete si vybrat z různých druhů posuvných systémů – s kolejnicí skrytou pod garnýží, zapuštěnou ve stropě, s designovým nerezovým systémem kolejnice atd. Co se týká materiálů, k dispozici je spousta možností – dveře dýhované, lakované, skleněné nebo třeba kombinované. Design dveří si zvolíte tak, aby dobře zapadal do architektonického výrazu vašeho interiéru.

Posuvné systémy a dveře si přijďte vybrat do showroomu specializovaného na interiérové a vchodové dveře – do Porte Karpi

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.