NOVINKY

Otevřete dveře kvalitě! Porte Karpi je tu pro vás.

Dveře jsou hlavní doménou společnosti Porte Karpi. V portfoliu nenajdete jen dveře interiérové a vstupní, ale také dveře bezpečnostní, protipožární či posuvné. Co se týče dveří interiérových, máte k dispozici rozsáhlý výběr z kvalitních a prověřených značek Pivato či FerreroLegno.

Posuvné dveře Eclisse Porte Karpi stavební pouzdro

Pivato je italskou společností se sídlem v Benátkách, kde existuje již téměř 50 let. Stejně jako ve svých počátcích, stále sází na vytváření nejmodernějších produktů pomocí inovativních technologií. Jejich nadčasové dveře padnou do každého interiéru! Spojte se s Porte Karpi a vybírejte z množství barevných provedení i rozměrů.

Klasické interiérové dveře Pivato Porte Karpi Praha

Společnost FerreroLegno funguje na trhu již 70 let a jejím cílovým produktem jsou avantgardní dveře. Hlavní důraz kladou zejména na estetickou hodnotu dveří, kdy jejich vzhled vždy odpovídá specifickým nárokům zákazníka. Nebojte se experimentovat! Dokonalé řemeslné zpracování v neotřelém designu pozvedne váš interiér do nových dimenzí.

FerreroLegno italské vnitřní dveře interiér Porte Karpi

Prostřednictvím prověřené značky Okey zajišťuje Porte Karpi bezpečnostní dveře s vysokou kvalitou a inovativním designem. U jednotlivých typů máte na výběr celou řadu zámků, tvarů, povrchů nebo barev. Jako první také přišli s prvními pancéřovanými dveřmi do interiéru s označením Blindasonno. Můžete si tak zajistit domácnost dvojí pojistkou - tedy pancéřovými dveřmi vchodovými a těmi v interiéru, protože dvě pojistky jsou vždy více než jedna...

Vstupní bezpečností dveře Okey Porte Karpi

K nabídce dveří také neodmyslitelně patří doplňky jako jsou kliky či madla. A opět se jedná o italský design z dílny Enrico Cassina, jejichž produkty jsou inspirovány nejrůznějšími obdobími a styly. V nabídce tak můžete vybírat od takřka barokních klik, přes unikátní madla zdobená sklem či perlami, až po aktuální a moderní trendy.

Klika Enrico Cassina italský design Porte Karpi kliky

Hledáte-li vhodného a spolehlivého dodavatele dveří pro váš projekt, můžeme vám Porte Karpi vřele doporučit. 

Značky v novince

Porte Karpi

Porte Karpi - společnost, zabývající se prodejem interiérových dveří a oken, která se za posledních dvacet let stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na tomto poli. V jejich nabídce naleznete klasická dřevěná okna, eurookna, bálkonové, interiérové, vchodové, či vstupní dveře a nebo také bezpečnostní a protipožární dveře. Kromě tohoto je nabízen také doplňkový sortiment jako třeba kliky, zrcadla nebo stavební pouzdra. Přímo na showroomu společnosti Porte Karpi se můžete s odborníky poradit ohledně výběru a následně také domluvit samotnou montáž.

Novinky & akce

Dýchejte zdravý vzduch díky rekuperaci

Činností spotřebičů, vlivem použitých stavebních materiálů, běžným provozem domu a samozřejmě i pohybem osob ...

Dům z cihel, který přerostl ve snový domov

V jihočeských Ledenicích se nacházel pozemek, který přímo vyzýval k vytvoření dokonalého domova. Romantický v...

Inspirujte se jedinečnými koupelnovými bateriemi!

Baterie do koupelny - nedílná a tolik potřebná součást vybavení, bez které se skutečně neobejdete. Přinášíme ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.