Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha si získala srdce mnoha milovníků kvalitních podlahovin po celém světě. Není se čemu divit. Dřevo nabízí unikátní autentičnost a charakter, který podtrhne každý detail domova. Každý kus je jiný - jiná skladba letokruhů, jiné barvy, velikosti i provedení suků. Zkrátka se jedná o podlahu, která nebude nudit.  

Showroomy

Supellex

Supellex - Svět podlah nabízí svým zákazníkům široký sortiment podlahového materiálu jako jsou vinylové, dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC, koberce, korky a přírodní linolea, od předních českých a zahraničních výrobců. Mnohaleté zkušenosti na tomto trhu dělají ze Supellexu skutečného odborníka, který je schopen vždy doporučit to nejvhodnější řešení jak koncovým zákazníkům, tak obchodním partnerům.

Z hlediska materiálu si spoustu lidí při slově dřevěná podlaha nejdříve vybaví masiv. Masivní podlaha, kterou lze obdivovat ve starších a tradičních roubenkách či na chatách. I když se samozřejmě masiv dá stále objednat a pracovat s ním, tak si dnes můžete vybírat z několika dalších variant dřevěné podlahy a to buď v rámci tuzemských možností dřevin nebo i takové atypy jako je například dřevo americký ořech, brazilská třešeň nebo teak.

Kromě masivních prken poté můžete vidět podlahu v provedení parket či dýhy. Obecně je u dřevěných podlah velmi kvitována jejich údržnost. Dřevo jakožto přírodní materiál nepotřebuje mnoho - v případě potřeby je možné jej zbrousit a ihned máte starší podlahu jako novou. Nevýhodou ovšem může být práce dřeva v rámci vlhkých podmínek - v tu chvíli si dřevo natahuje vlhkost a jeho struktura i tvar se může měnit.

Čím dál více se ale do popředí dostává vícevrstvá dřevěná podlaha. Jedná se o kombinovanou podlahu, která je složena ze dřeva a jiných druhů materiálů, což podlaze dodává zajímavé vlastnosti - především se stávají více odolnými a nepodléhají tvarovým změnám. Díky jejich tvaru a skladbě je také můžete využít pro potřeby plovoucí podlahy.

Přijďte si dřevěnou podlahu vybrat na showroom Supellex - kromě širokého výběru zde na vás čekají i odborníci, kteří poradí jak s pokládkou tak i s údržbou.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.