Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha si získala srdce mnoha milovníků kvalitních podlahovin po celém světě. Není se čemu divit. Dřevo nabízí unikátní autentičnost a charakter, který podtrhne každý detail domova. Každý kus je jiný - jiná skladba letokruhů, jiné barvy, velikosti i provedení suků. Zkrátka se jedná o podlahu, která nebude nudit.  

Showroomy

Supellex

Supellex - Svět podlah nabízí svým zákazníkům široký sortiment podlahového materiálu jako jsou vinylové, dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC, koberce, korky a přírodní linolea, od předních českých a zahraničních výrobců. Mnohaleté zkušenosti na tomto trhu dělají ze Supellexu skutečného odborníka, který je schopen vždy doporučit to nejvhodnější řešení jak koncovým zákazníkům, tak obchodním partnerům.

Z hlediska materiálu si spoustu lidí při slově dřevěná podlaha nejdřívě vybaví masiv. Masivní podlaha, kterou lze obdivovat ve starších a tradičních roubenkách či na chatách. I když se samozřejmě masiv dá stále objednat a pracovat s ním, tak si dnes můžete vybírat z několika dalších variant dřevěné podlahy a to buď v rámci tuzemských možností dřevin nebo i takové atypy jako je například dřevo americký ořech, brazilská třešeň nebo teak.

Kromě masivních prken poté můžete vidět podlahu v provedení parket či dýhy. Obecně je u dřevěných podlah velmi kvitována jejich údržnost. Dřevo jakožto přírodní materiál nepotřebuje mnoho - v případě potřeby je možné jej zbrousit a ihned máte starší podlahu jako novou. Nevýhodou ovšem může být práce dřeva v rámci vlhkých podmínek - v tu chvíli si dřevo natahuje vlhkost a jeho struktura i tvar se může měnit.

Čím dál více se ale do popředí dostává vícevrstvá dřevěná podlaha. Jedná se o kombinovanou podlahu, která je složeme ze dřeva a jiných druhů materiálů, což podlaze dodává zajímavé vlastnosti - především se stávají více odolnými a nepodléhají tvarovým změnám. Díky jejich tvaru a skladbě je také můžete využít pro potřeby plovoucí podlahy.

Přijďte si dřevěnou podlahu vybrat na showroom Supellex - kromě širokého výběru zde na vás čekají i odborníci, kteří poradí jak s pokládkou tak i s údržbou.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.