Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Když se podíváte na zastoupení podlahy v domácnostech, zjistíte, že ve valné většině na zemi najdete právě vinyl. Není to náhoda - je velmi praktický, lehce se udržuje, je odolný, vyniká tepelně-izolačními vlastnostmi a především se nabízí v široké škále vzorů a typů designu. Můžete si tak vybrat naprosto věrohodné imitace dřeva, ale přesto došlápnout do měkkého vinylu. 

Showroomy

Supellex

Supellex - Svět podlah nabízí svým zákazníkům široký sortiment podlahového materiálu jako jsou vinylové, dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC, koberce, korky a přírodní linolea, od předních českých a zahraničních výrobců. Mnohaleté zkušenosti na tomto trhu dělají ze Supellexu skutečného odborníka, který je schopen vždy doporučit to nejvhodnější řešení jak koncovým zákazníkům, tak obchodním partnerům.

Vinyl roste na oblibě čím dál tím více, a to zejména díky skvělým vlastnostem, které od podlahových krytin čekáte - tedy odolnost a komfort. Vinyl je měkký a teplý, tedy velice příjemný na došlap. Údržba vinylu je opět velice jednoduchá a rychlá, přičemž dokonce existují i voděodolné varianty. Vy si tak můžete vinylem vybavit místa jako koupelna, kuchyň nebo dokonce sprchový kout.

Pokud rádi vybíráte, tak vězte, že tady budete mít z čeho. Pro velikou oblibu vinylu se totiž výběr dekorů zdá skoro nekonečným. Vyrábí se s rozličnými motivy a se vzhledem dlaždic, kamene nebo dřeva. Vinylové podlahy jsou v prodeji celkově ve třech provedeních - multilayer, click a lepené, přičemž každé provedení se dále rozlišuje podle zátěže. Pod vinyl lepený dáváme jakožto podklad nivelační stěrku.

Naproti tomu u systému click stačí pod podlahu položit pouze anhydrit. Tady ale pozor, neboť beton i anhydrit musí být velice precizně vyrovnaný. Toho docílíte za pomocí fixační položky. Pokud jde o vinylové podlahy vícevrstvé, tedy multilayer, tak ty podložku vůbec nepotřebují, neboť funkci podložky plní spodní korek

Stejně tak jako u ostatních typů podlah, tak také u vinylové, je velice důležitou součástí celého procesu výběr správné podkládky. Zastavte se na showroomu Supellex a podívejte se na vlastní oči.

Odborníci vám poradí s čímkoliv - od vhodného typu pokládky, přes výběr krytiny, až po doporučení na ty nejkvalitnější podlaháře. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.