NOVINKY

Koupelna v pastelových barvách. Objevte kolekci Prism!

Líbí se vám jemné, pastelové tóny barev? Představujeme vám kolekci obkladů a dlažeb Prism od výrobce Atlas Concorde. V showroomu Keraservis vám rádi předvedeme všech 13 odstínů s povrchem s efektem pryskyřice. A pastelová nemusí být jen koupelna! Unikátní barevné kombinace, promyšlená grafika a skvělá technická kvalita výrobků jsou výborným předpokladem pro použití ve všech částech interiéru.

Atlas Concorde Prism Křižíkova Keraservis

Na první pohled zaujmou neobvyklé barvy, které pro kolekci Prism vybral italský architekt Piero Lissoni. Na paletě nacházíme měkké tóny zelené, modré, růžové či šedé, jejichž vzhled je podtržen originálním zpracováním povrchu. Na keramiku se ručně stěrkou nanáší pryskyřice a přiznané tahy tak vytváření neobyčejnou texturu, která působí neotřele a dodává barvám hloubku.

Atlas Concorde Prism Křižíkova Keraservis paleta

Vybírat také můžete z několika povrchových úprav. Pro vnitřní užití se nabízí povrch Matt nebo Silk finish – velmi jemný na dotek se sametovým efektem. Pro venkovní použití pak povrchy Grip a Textured. K dispozici jsou taktéž jedinečné dekorační obklady a několik typů mozaiky. Keramické obklady a dlažby jsou vyráběny v rozměrech od 30 x 60 cm až po velkoformáty 120 x 278 cm.

Atlas Concorde Prism Křižíkova Keraservis dekor


Můžeme zaručit, že okouzlující barvy vás nepřestanou fascinovat a zůstanou v průběhu času stále stejně živé a zářivé. Ani povrchy keramických dlažeb a obkladů nijak nepracují a nedochází tedy ke vzniku prasklin a trhlin. 

Atlas Concorde Prism Křižíkova Keraservis


Nadchla vás kolekce Atlas Concorde Prism svým originálním pojetím a rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte showroom Keraservis, rádi vás provedeme.

Značky v novince

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Novinky & akce

​Best Managed Company. To je HELUZ.

Celosvětový program Best Managed Companies vyhlašuje od roku 1993 nejlépe řízené firmy a od té doby představu...

Žaluzie nebo rolety? Toť otázka!

​Stínící technika zahrnuje spoustu produktů, ze kterých je možné si vybrat podle konkrétních potřeb. Ať už se...

Jak si správně vybrat pergolu na zahradu? Poradíme!

Není nad to si v létě a parném dnu sednout pod pergolu a schovat se do stínu, který poskytuje... Pořád jste n...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.