Nové číslo magazínu OKO

Nové číslo magazínu OKO

Magazín Centra

Čeká na vás více než 80 stran plných novinek, trendů a rozhovorů.

Pro Centrum Křižíkova je letošní číslo magazínu premiérou! Starší sestra, Centrum Kaštanová v Brně, má na svém kontě již 4 čísla, a vy si je můžete přečíst ZDE. Ale OKO 2019 s sebou přináší změny. Nejenže je do jeho obsahu zapojeno i Centrum Křižíkova, OKO samotné bude vycházet jednou ročně. O to více se budete moci těšit na obsáhlé novinky.

A co vás v tomto čísle čeká? Novinky partnerů Centra KřižíkovaCentra Kaštanová, články na téma výplně stavebních otvorů a povrchových úprav interiérů a také 6 obsáhlých rozhovorů. Můžete se začíst do interview s René Karpíškem (Porte Karpi), který se ohlíží za kvalitou dveří nebo se pusťte do rozhovoru s Katrin Grund (Monobrand), která podává svůj příběh a cestu, jak se dostala k designu.

Pro milovníky sakrální architektury je zde rozhovorem s Markem a Vandou Štěpánovými a doslova detektivní příběh o vile Tugendhat rozplétá v rozhovoru kunsthistorik Miroslav Ambroz. Mimo mainstream můžete zabrousit s architektem Jerrym Kozou a o velmi obsáhlém tématu nového územního plánu města Brna si můžete přečíst v rozhovoru s Michalem Sedláčkem.

Už nebudeme dále zdržovat a vy se můžete pustit do čtení. A pokud chcete mít své OKO vždy po ruce, stačí se stavit do Centra Křižíkova v Praze nebo  Centra Kaštanová v Brně a odnést si domů vlastní číslo!

OKO 2019

PDF OKO