Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od pondělí 10. 5. 2021 je Centrum Křižíkova opět OTEVŘENO v běžné otevírací době. Budeme se těšit na vaši návštěvu, tým Centra Křižíkova.

NOVINKY

Trendy 2021 - obklady a dlažby v podání 41zero42

Italský výrobce obkladů a dlažeb 41zero42 dává prostor originalitě. Vždyť už samotný název, který odkazuje k místu výroby, napovídá, že nepůjde o nic obyčejného. Každá kolekce si nese vlastní příběh a my se zaměříme na ty, které udávají směr pro rok 2021! 
 

​COSMO

 
Kolekce inspirovaná vesmírem. Setkání dvou světů​ - i přes odlišnosti souznících. Hluboký vesmír a modrá planeta. To jsou dlaždice COSMO a BRICK
 
Rektifikované dlaždice COSMO představují hvězdnou oblohu a nekonečnost vesmíru laděnou v pěti barvách (​Grigio, Nero, Cotto, Verde, Blue). Velikost vesmíru reflektuje i vyráběný rozměr 80x80 cm s povrchem pro vnitřní i venkovní použití.
 
Křižíkova Cosmo Obklady Keraservis
 
​Oproti temným hlubinám vesmíru symbolizují dlaždice BRICK půdu, krásu, jedinečnost a barevnost života na Zemi. Dlaždice jsou vyráběny ručně ve tvaru cihel o rozměru 6,5x15,5 cm. Dobře řemeslně zpracované výrobky z plnobarevné keramiky jsou dostupné ve dvou povrchových úpravách. K dispozici je hebký mat s jemnými pastelovými odstíny nebo výrazný intenzivní lesk
 
Centrum Křižíkova Obklady Dlažby Keraservis
 
​Kolekce je doplněna matnou mozaikou MICRO COSMO ve stejné barevnosti​. Inspirujte se v galerii a nechte na sebe působit nadpozemské síly i u vás doma!
 

​ONE

 
Jedinečná, jednoznačně originální, první, velkolepá a odvážná. ​Zářivé barvy cementových dlaždic upoutají ve velkých formátech 120x120 cm a hrají si s geometrickými vzory, proporcemi i jejich kombinacemi. Chcete si hrát také? Základní instrukce zní: Kombinujte dlaždice ONE v zářivých a tlumených barvách s neutrální tečkovanou dlaždicí BASE. S kolekcí ONE se nudit nebudete. Rozjeďte hru tvarů a barev na vaší podlaze i stěnách! 
 
ONE Křižíkova Keraservis Obklady Dlažba
 
​Zajímají vás i další kolekce výrobce 41zero42? Zeptejte se odborníků na showroomu Keraservis.​

Značky v novince

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Novinky & akce

Cihelná dlažba HELUZ splnila kritéria památkářů

Pálffyovský palác ve Valdštejnské ulici v Praze na Malé straně prochází v posledních letech rozsáhlou rekonst...

Maximální výhled s okny Internorm

Internorm opět posouvá hranici nemožného! KF520. Až o třetinu užší rám s maximálním podílem skla. Hvězdou v s...

Oblíbené dekorace do bytu podle designových stylů

Rozhodli jste se, že chcete předělat svůj domov podle moderních stylů, které se vám v současné době líbí? Neb...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.