Světla

Světla

V portfoliu společnosti Monobrand najdete skutečně veliké množství různých druhů a typů osvětlení pod záštitou desítek kvalitních a prověřených značek.

Mezi velice oblíbené patří určitě brandová značka Atelier Areti, což je studio designu se zaměřením na nábytek, doplňky a právě svítidla. Studio je tvořeno různými produktovými designéry, architetky a umělci a spolupracuje se zkušenými řemeslníky a odborníky ve Francii, Německu, Švédsku nebo Velké Británii.

Mezi hodně vydařené designové kousky patří určitě světla od společnosti WDSTK, která se specializuje na hodně atypické podoby svítidel. Například takové světlo Burning Ego je koncipováno do větve stromu. Je zde použita forma s názvem Shou Shugy Ban, kdy jsou spalovány měkké části dřeva, což dává vyniknout kráse a svalnaté formě větve.

Dalším poměrně zajímavým kouskem je Sublight, který zase svým tvarem připomíná ponorku. Jako materiál jsou pak použity zvětralé ocelové plechy, které už jen utužují tento pocit.

Na stolku se určitě neztratí stolní lampa Exhale, kterou představuje pevná kovová konstrukce, ve které najdete obratně uzavřené sklo na jedno vyfouknutí. Celé světlo má zachycovat formu jednoho dechu.

Monobrand světla
Monobrand světla
Monobrand světla
Monobrand světla

Předchozí Další Zavřít