Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Šatní skříně

Šatní skříně

Šatní skříně mají své výsadní místo v ložnicích, ale své uplatnění najdou i v jiných místnostech. Chytře řešené úložné prostory jsou k nezaplacení, hlavně v menších bytech. Praktické řešení je ale stejně důležité jako pěkný design.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Pokud plánujete koupi šatní skříně, nejdříve si ujasněte, jaké máte konkrétní požadavky a také kam přesně ji potřebujete umístit. Pokud máte půdní prostory nebo složitě řešený prostor, z nabídky sériové výroby si pravděpodobně nevyberete. V tom případě bude lepší nechat si skříň vyrobit na míru. Možná budete překvapeni, jak prakticky lze využít na první pohled nevyužitelný prostor a jak elegantně může působit. Pokud máte dost místa, pořiďte si vestavěnou skříň přes celou stěnu.  

K dispozici je široký výběr materiálů, ze kterých mohou být dveře skříně vyrobeny – přírodní dřevo, ekonomičtější laminátová verze, minimalistické sklo nebo praktické zrcadlo. Důležitá je také volba způsobu otevírání. Hlavně v malých prostorách, například koupelnách nebo šatnách, je dobré použít posuvný systém otevírání dveří. 

Šatní skříně si přijďte vybrat do showroomu DEHO, s výběrem vám rádi poradíme.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.