Sanita

Sanita

Jaká by to byla koupelna bez kvalitního sanitárního vybavení? Ano právě to slovíčko kvalita je velmi důležité. Když už si zařizujeme koupelnu, tak přece jenom chceme, aby vydržela a my si jí tak mohli užívat roky. Proto je důležité dbát na kvalitu výrobků a nebát se do nich investovat - ony nám to několikanásobně vrátí. Zároveň to ale neznamená, že byste si koupelnu měli nechat navrhnout ryze praktickou. To určitě ne! Koupelna by měla odpovídat vaší osobnosti - co máte rádi, v čem se cítíte dobře a především kde byste chtěli sami relaxovat.

Vybavení koupelny se tak odvíjí primárně od vašich potřeb, ale také je potřeba dbát na limity realizační - prostorové. Například je velice praktické mít možnosti relaxující vany i rychlé sprchy nebo možnost WC i bidetu,a le ne vždy nám to prostory dovolí. Proto jsou zde možnosti řešení jako individuální realizace vanovýh zástěn nebo sprchovacího WC. Nemusíte se nechat limitovat!

Pokládáte si otázku, jak vybrat správné sanitární zařízení? Vanu obdélníkovou nebo rohovou? Nebo raději sprchový kout? A co umyvadlo - jednoduché či dvojumyvadlo? Vodovodní baterie a sprchové zařízení - které? Otázek bude při zařizování koupelny vždy nespočet. A to je správné! Jen tak si sami uvědomíte, která varianta je pro vás ta nejlepší. Nebojte se jen tak brouzdat a nechat inspirovat koupelnovými kójemi na našem showroomu - jsou tu jen pro vás!  

Design koupelen je opravdu velmi komplexní téma - snoubí se zde jedinečnost osobnosti, ale především i hluboké znalosti produktů a jejich vlastností. S tím vám určitě budou velmi nápomocní naši odborníci na showroomu. V široké nabídce umyvadel, van, WC, bidetů, vodovodních baterií nebo sprchových koutů vám budou skvělými průvodci. 

Geberit AquaClean
Gravelli Orbv
Scarabeo Bucket
Villeroy Boch Square Edge

Předchozí Další Zavřít