Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Pole působnosti obkladů a dlažeb již dlouho netvoří jen koupelny a chodby. Obkladydlažby se dnes hojně využívají i při realizaci kuchyní, kanceláří, jednacích místností - no zkrátka v interiérech obecně, ale i v exteriérech se těší velké oblibě. Vybírat můžete z obrovského množství různých druhů a značek. Keramické obklady jsou často využívané nejen díky variabilitě designu, ale také péče o ně hraje při výběru prim. Hladké povrchy obkladů jsou praktické, protože údržba je rychlá a nenáročná. Také venkovní dlažba je velmi oblíbená a především praktická - odolná vůči vodě, mrazu i slunečním paprskům. Nechte i svou zahradu či terasu prokouknout jedinečným designem!

Dalším zajímavým řešením interiérů jsou mozaiky. Jako jemnější dekorace v kombinaci s obklady a dlažbou jsou vítaným zpěstřením!

Dlažba je tématem, které je potřeba důkladně promyslet a rozhodnutí neuspěchat. Je to oblast, na kterou je kladena velká zátěž, proto je potřeba vybírat kvalitní dlažbu. Zároveň se ale nemusíte bát popustit uzdu fantazii! Imitace přírodních materiálů je hitem, který nestárne a neomrzí - například dlažba teplých tónů dřeva zútulní i chladnou místnost. Nebo design inspirovaný textiliemi a jeho pomalé přechody dokážou vytvořit intimní atmosféru, která láká k odpočinku.

Oblíbeným trendem posledních let je využívání dlažby místo obkladů - dokážete tak vytvořit celkový majestátní dojem a jedinečný vizuál. Nejenže tak vznikne jednotící prvek, ale zároveň se vám nabízí ještě větší šíře nabídky. Dalším hitem jsou také velkoformátové obklady - díky nim získáte jednolitou plochu bez přechodů. Méně spár, lepší údržba a naprosto luxusní dojem. 

Na našem showroomu můžete brouzdat, kochat se a především se nechat inspirovat širokou nabídkou obkladů a dlažeb. Zároveň jsou vám zde k dispozici odborníci, kteří vám poradí a dovedou tak vaše myšlenky k vysněnému domovu do reality. Budeme se na vás těšit!

Atlas Concorde 3D WIND
Keracem Mocca
Margres Concept Light Grey
Saime Cottoantico Porpora

Předchozí Další Zavřít