Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Křižíkova aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Maximální výhled s okny Internorm

Internorm opět posouvá hranici nemožného! KF520. Až o třetinu užší rám s maximálním podílem skla.

Hvězdou v sortimentu oken od Internormu je nová generace KF520, v níž se snoubí design, estetické charakteristiky a komfort. 

Maximální podíl skla u nové generace oken je umožněn až o třetinu užší pohledovou výškou rámu a křídla. Okny tak může pronikat ještě více světla. Z interiérové strany nejsou vidět zasklívací lišty ani kování, exteriérová strana vypadá jako u pevného zasklení. Kromě toho je inovativní a puristický design oken podtrhován unikátním závorováním: namísto vystouplých závorovacích čepů používá Internorm integrované závorovací klapky. Internorm tak nabízí svými okny KF520 nejelegantnější plastová okna v daném sortimentu a určuje nová evropská měřítka ve výrobě oken

prémiová okna internorm

Prémiová okna KF520: Komfort, design a bezpečí

U oken KF520 nelze okenní křídlo díky jeho celoskleněnému vzhledu z vnější strany odlišit od pevného zasklení, dá se však znatelně jednoduše a komfortně otevírat. Rám lze zvenku ze tří stran začistit pod omítku, čímž se stává „skleněný“ efekt ještě výraznější. Vynikající tepelná izolace zasklení zajišťuje vyšší energetickou účinnost a snižuje emise CO2 až o jedenáct procent, což je pozitivní stejnou měrou pro životní prostředí jako pro snižování nákladů na vytápění

Nově: Prémiový povlak ECLAZ u skel ve standardu pro příjemné klima v místnosti  

Řada studií dokládá, že denní světlo má mnoho pozitivních účinků: podporuje výkonnost, zlepšuje obranyschopnost, zvyšuje produkci hormonů ovlivňujících naši náladu a dodává energii lidem i budovám. KF520 zajišťuje díky velkému podílu skla co možná největší přísun denního světla do interiérů. U oken KF520 je prémiový povlak skla ECLAZ ve sklech již zahrnut ve standardu. Tento bezplatný upgrade zajišťuje, že sklem prochází větší množství modré složky světelného spektra, a do místností tak pronikne až o deset procent více denního světla. Tento povlak skla je navíc extrémně propustný pro světlo, i když se použije u trojskel. V interiéru vytváří prosvětlenou atmosféru při současném zachování vynikajícího výhledu ven.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do showroomu WoodAl.


Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2020. Celý si jej můžete prolistovat ZDE.

Značky v novince

WoodAl

Společnost WoodAl vám nabízí komplexní služby v oblasti výplně stavebních otvorů, a to jak od českých, tak také od předních zahraničních dodavatelů. V jejich nabídce naleznete okna dřevěná, plastová, hliníková a dřevohliníková, dále dveře a fasády a samozřejmě také dodávku dalšího sortimentu příslušenství a doplňků, jako jsou například pergoly či další stínění. WoodAl má na tomto trhu již devatenáctiletou zkušenost, díky čemuž může zákazníkovi nabídnout zaručenou kvalitu.

Novinky & akce

Oblíbené dekorace do bytu podle designových stylů

Rozhodli jste se, že chcete předělat svůj domov podle moderních stylů, které se vám v současné době líbí? Neb...

Hledáte podlahu vhodnou pro váš EKO domov?

Ekologická domácnost je tématem, které v posledních letech silně rezonuje a popravdě se není čemu divit. Vzhl...

Velké formáty materiálů rezonují v realizacích domů i bytů

Velkoformáty se už několik let drží na špičce zajímavých trendů pro realizaci interiérů ale také exteriérů. T...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.