Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum je typ přírodní podlahoviny, kterou lze využít jak do komerčních prostor, tak i v rámci domácností. Své uplatnění díky praktickým vlastnostem najdou nejen na chodbách, ale také v ložnici či dětském pokoji. Vybírat můžete ze široké škály dekorů, které vám pomůžou skvěle vyladit váš domov.

Showroomy

Supellex

Supellex - Svět podlah nabízí svým zákazníkům široký sortiment podlahového materiálu jako jsou vinylové, dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC, koberce, korky a přírodní linolea, od předních českých a zahraničních výrobců. Mnohaleté zkušenosti na tomto trhu dělají ze Supellexu skutečného odborníka, který je schopen vždy doporučit to nejvhodnější řešení jak koncovým zákazníkům, tak obchodním partnerům.

Pokud se vám zdá název marmoleum povědomý, tak si jej snadno můžete zaměnit s podlahovinou linoleum. Ze své podstaty se jedná o stejný produkt - přírodní typ podlahoviny, který je vyráběn z korkového prachu v kombinaci s lněným olejem, borovicovou pryskyřicí a přírodního pigmentu. 

Marmoleum je ovšem výrobkem firmy Forbo - švýcarské firmy, která trh podlahovin zásobuje širokou nabídkou sortimentu. Ze své podstaty je tedy linoleum a marmoleum stejným produktem, ovšem marmoleum je čistě prezentováno ve spojení s danou firmou.

Tento typ podlahy se stal tolik oblíbeným především díky svým skvělým izolačním vlastnostem, příjemnému pocitu z chůze a také díky široké nabídce dekorů. Snadno si tak můžete vybrat marmoleum do chodeb, ložnice, dětského pokoje nebo i do kuchyně. Ještě častěji se ovšem s marmoleem setkáte v komerčních objektech. Zde je velmi kvitovaná možnost volby kontrastní pigmentace materiálu a jejich skladba do různých tvarů a vzorů.

Ať už se tedy rozhodnete pro linoleum nebo marmoleum, na showroomu Supellex si určitě vyberete

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.