Luxfery

Luxfery

Luxfery neboli skleněné tvárnice se ve stavbách využívaly opravdu hojně. Dnes cítíme již menší ústup, ale to nic nemění na jejich jedinečných vlastnostech a vizuálu, který dokáže stavbě přidat jedinečnou atmosféru. I v dnešní době můžete najít mnoho realizací, kde jsou luxfery zastoupeny a nejenže dokážou dodat retro vzhled, ale také umí nechat vyniknout jednotlivým prvkům designu takovým stylem, že se najednou stanou dominantou prostoru.

A jaké jsou jejich pozitivní vlastnosti? Díky svému skleněnému základu je hlavní vlastností luxfer, že umí krásně prosvětlit prostory. Své uplatnění si tak velmi často nachází v realizacích koupelen, kuchyní, chodeb a obecně tmavým míst. Nejenže takovým prostorám vdechnou světlo, ale zároveň jim udrží i více tepla.

Nabídku luxfer máme opravdu širokou, a proto jsme je rozdělili do tří řad. První řadou je Basic - zde si své najdou milovníci jednoduché a čistého designu. Luxfery řady Basic jsou totiž čiré luxfery, které jsou laděny do různých odstínů. Jednoduchost - to je hlavní pointa této řady a právě díky ní si nachází opravdu velké uplatnění v široké variaci projektů. Druhou řadou luxfur, kterou nabízíme je varianta Design - zde je kladen velký důraz na italskou eleganci. Luxfery mají moderní a svěží design - velmi oblíbené jsou například v prezentačních prostorech. A poslední řadou luxfer je Technology - luxfery, které mají technologický charakter, ale to neznamená, že by jim to škodilo na jejich designu. Můžete tak objevovat luxfery protipožární, termoizolační a nebo do schodů, pater či jiných vyšších prostor umístěné luxfery pochozí.

Nechte se inspirovat jednoduchostí luxfer. Na našem showroomu se můžete nechat inspirovat jejich realizací v jednacích místnostech a jednotlivé kousky si přímo na showroomu můžete ošahat a nechat si vnuknout nápad pro jejich využití. Budeme se na vás těšit!

Luxfery
Luxfery
Luxfery
Luxfery

Předchozí Další Zavřít