Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Kuchyňská linka je spolu s pracovní deskou nedílnou součástí každé kuchyně. Možná proto se někdy i tyhle dva termíny slučují do jednoho. Rozhodně je ale potřeba dívat se na linku jako celek - a to z pohledu designového a také toho praktického. Ať už vybíráte malou kuchyňkou linku nebo krásně prostornou, zařizujte si ji především s pohledem do budoucna. Promyslete detaily, které vám nesmí chybět a také popřemýšlejte, jakým způsobem se v kuchyni pohybujete a co potřebujete k vaření. Taková příprava vám při návrhu kuchyně ušetří mnoho času.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Pokud zrovna zařizujete novou kuchyni, výběr kuchyňské linky je v podstatě alfou i omegou. A těch možností je hned několik - můžete si vybrat již kompletně hotovou linku a podle rozměrů ji jen zasadit do vaší kuchyně, nebo si kolekci kuchyně nechat uzpůsobit dle svých požadavků a dát tak vzniknout perfektně padnoucímu řešení, případně si ji nechat vyrobit opravdu na míru v atypickém řešení.

Především ale dbejte na volbu správné výšky kuchyňské linky. I když se může zdát těžké rozhodnout, podle kterého člena domácnosti se výška bude vybírat, je to nezbytné. Díky zvolené výšce linky potom můžete začít vybírat kuchyňské skříňky a jejich systémy úložného prostoru. Není to jen o obyčejných poličkách a regálech - nechte si důkladně představit drátěný program a chytré systémy, které vaší spíži nebo integrovanému špajzu dodají nový rozměr.

Ruku v ruce s tím vším jde ale výběr designu a provedení celé kuchyňské linky. K dokonalému sladění s obklady, dlažbou nebo i vestavnými spotřebiči si můžete nechat poradit od profesionálů. Vše včetně malých detailů umějí vyřešit chytře a prakticky. Pokud jste se i vy zamilovali do trendu posledních let, kdy se kuchyně a jídelna pojí s obývacím pokojem do jednoho otevřeného prostoru, tak Křižíkova pro vás bude tou správnou volbou, protože zde zařídíte vše na jednom místě.

Přijďte si novou kuchyni na Křižíkovu zařídit i vy.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.