Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jídelní židle

Jídelní židle

Židle – to jsou čtyři nohy a sedák s opěrákem. Je to jednoduché. Zdá se, že vybrat správnou židli do jídelny nemůže být vůbec složité. Nebo ne?  Židle musí především souznít se stolem, ke kterému patří, mít správnou výšku, kvalitní materiál i provedení. Je toho hodně, co je potřeba zvážit.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Kvalitní židle značek Connubia a Caligaris můžeme rozhodně doporučit a to z hlediska všech kritérií. Jedná se o prověřené italské výrobce, kteří mají za sebou desítky let práce – garantují profesionální řemeslné zpracování, kvalitní materiály a dlouhodobou spolupráci s produktovými designery.

Vyberte si židli, která se vám do vašeho interiéru nejlépe hodí tak, aby ladila s ostatním vybavením v jídelně - především stolem. K dispozici jsou tradiční celodřevěné židle, dřevěné s rýžovým výpletem, kombinace různých materiálů sedáků s kovovými nožičkami. Uvítáte čalouněný sedák, představujete si židli s područkami nebo bez? Možná by vaší jídelně prospěly spíše designové plastové židle – barevné nebo i čistě průhledné, které vypadají jako ze skla!

Nebo si nechte vytvořit jídelní židli přesně podle svých představ - různá barva čalounění, koženého nebo látkového, podnož v imitaci různých typů dřeva nebo i ty nejmenší detaily na přání - to vám nabízí kolekce nábytku DEHO.

S výběrem je nejlepší poradit se s odborníky. Zveme vás do showroomu DEHO, kde do vaší jídelny najdeme tu pravou jídelní sestavu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.