NOVINKY

Heluz se spojil s BMWi

Český výrobce cihel Heluz v loňském roce uvedl na trh akustickou cihlu HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená

Do kampaně „Místo hluku místo“ se nyní zapojila i firma BMWi s elektromobilem BMW i3.
Díky spolupráci Heluz a BMWi se širší veřejnost může seznámit s inovativními materiály a technologiemi, které mají ve stavitelství i automobilovém průmyslu budoucnost. 

V rámci kampaně budou probíhat i soutěž, přednášky a akce pro veřejnost, na kterých se před účastníky předvede i elektromobil BMW i3.
Cílem je zvýšit povědomí o benefitech akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená, díky jejíž unikátní konstrukci dochází při stavbě k úspoře místa a zároveň zajistí zvukovou nepropustnost do 57 dB. Na rozdíl od jiných cihel je tato cihla užší a vybavená speciálním jádrem pro pohlcení hluku. Ticho, komfort a úspora je i pojítko mezi ní a elektromobilem BMW i3.
Ten je symbolem nové éry mobility, která se má zaměřit na udržitelný rozvoj, který poskytuje nadále maximální komfort a skvělé služby. 

Slovy marketingové manažerky HELUZu Andrey Stejskalové: „I když to může být na první pohled překvapující – elektrické BMW i3 i kompozitní HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená nabízejí každý ve svém oboru stejné benefity – méně hluku a více místa při respektování ekologické udržitelnosti a ohleduplnosti vůči okolí.“

Značky v novince

Heluz

Společnost Heluz patří mezi tři největší výrobce na našem trhu co se týče zdicích systémů a věnuje se výrobě cihel věnuje již od roku 1876. Jako jediná z této trojice je však ryze českou firmou. Heluz se specializuje na výrobu a dodej kompletního cihelného systému pro hrubou stavbu, akustické zdivo, cihly pro nosné příčky, tepelně-izolační cihelné bloky, nosné žaluziové a roletové překlady, keramické stropy, nepálené cihly a komínové systémy.

Novinky & akce

71 minut pozitivního myšlení s Josefem Pleskotem

Architekta Josefa Pleskota netřeba představovat. V novodobé historii tuzemské architektury sehrál zcela zásad...

Je libo zahradní nábytek s italským rukopisem?

Každý, kdo už někdy zařizoval zahradu si určitě prošel výběrem zahradního nábytku. Není to nic jednoduchého! ...

Jak na jednoduché větrání? Pomocí chytrých oken!

S přicházejícími chladnými dny se objevuje i jeden nešvar - zamlžená okna. Znáte to? V nedostatečně větrané m...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.