Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO v omezeném režimu. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Fasády

Fasády

Nejen rodinné domy ale i komerční budovy si zaslouží pořádnou fasádu. Velmi elegantně působí fasády z velkoformátových obkladů, ale inspirovat se můžete všemi typy fasád. V Centru bydlení a designu Křižíkova vám nabídneme i konstrukční systémy pro odvětrávané nebo kontaktní lepené fasády. Praktické řešení včetně realizace najdete na showroomu Polyston.

Showroomy

POLYSTON

Pracovní desky z velkoformátových materiálů a jejich výroba atypického řešení do bytových i veřejných interiérů. Tím se prezentuje firma POLYSTON a své více než dvacetileté zkušenosti zúročuje nejen v rámci počítačových návrhů, ale také v podobě technického řešení až po samotnou instalaci a realizaci na místě. Největší doménu v nabídce produktů prezentuje minerální kámen Polyston Solid Surface - materiál, který si firma sama vyvinula a kromě něj svým zákazníkům dále nabízí masivní dřevo, technický kámen, přírodní žulu a velkoformátovou keramiku. Mimořádnými produkty se můžete inspirovat na showroomu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.