Dreamstone
Dreamstone logo

Dreamstone

Kompletní realizace interiérů s individuálním přístupem, jedinečným stylem a kvalitou - to jsou hlavní hodnoty firmy Dreamstone. Vyrábí atypické prvky na míru z různých materiálů pro vytvoření vašeho vysněného domova. V portfóliu najdete zahrnutou velkoformátovou keramiku, kalené sklo a více druhů kamene: od přírodní žuly, technického kamene až po umělý, minerální kámen. Kromě kuchyňských desek, obkladů a dřezů se orientují i na luxusní celokeramické kuchyně, které se stávají převratnou novinkou v oblasti architektury. Stačí se přijít poradit na showroom s výběrem vhodného materiálu.

Naše parketa:

Praha showroom
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Všestrannost a rozmanitost nabídky výrobků se neustále rozširuje. Každý atypický prvek je navrhnut konstrukčně i designově z profesionálního hlediska, při čem se Dreamstone vždy snaží vyhovět představám zákazníka. Ze zkušeností při gastro projektech, recepčních pultech a ambulancích se Dreamstone řadí mezi špičku v interiérových realizacích. Kromě zmíněných kuchyňských desek a velkoformátových obkladů či dlažeb v nabídce najdete i barové pulty, jídelní stoly, parapety, obklady stěn, krbů a fasád. Jednoduše si v Dreamstone přijdete na své.

Každý materiál má svého zákazníka. Tohoto hesla se v Dreamstone drží už od prvního střetnutí, kdy klientovi vysvětlí výhody i limity materiálu. Či už se jedná o vychycenou velkoformátovou keramiku, kalené bezpečnostní sklo odolné do 700 °C, lehce formovatelný minerální kámen, nebo exotickou přírodní žulu, technický kámen, případně masivní dřevo – na showroom Dreamstone je vždy z čeho vybírat.

 

Odborníci v Dreamstone vám kromě produktů nabízí i technické poradenství, protože zákazka musí být vždy profesionálně konstrukčne navržená. Odborníci vám ochotně pomohou a zastřeší kompletní servis zakázky: od tvorby cenové nabídky, přes laserové zaměření, technickou přípravu, výrobu až po samotnou montáž. Přesvědčit se můžete na showroomu.

Novinky & akce

Velké formáty materiálů rezonují v realizacích domů i bytů

Velkoformáty se už několik let drží na špičce zajímavých trendů pro realizaci interiérů ale také exteriérů. T...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.