NOVINKY

​Best Managed Company. To je HELUZ.

Celosvětový program Best Managed Companies vyhlašuje od roku 1993 nejlépe řízené firmy a od té doby představuje jedno z nejvýznamnějších ocenění pro podnikatele. V Česku bylo ocenění udělované společností Deloitte předáváno teprve podruhé a HELUZ opět patří mezi přední české soukromě vlastněné a řízené firmy s nejvyššími standardy kvality a výkonnosti.
 
Křižíkova Centrum Heluz
 
Program hodnotí kvalitu řízení firmy a managementu v několika oblastech:
  • strategické směřování,
  • produktivita a inovace, 
  • firemní kultura a struktura řízení 
  • finanční výkonnost


„Přihlásili jsme se znovu zejména proto, že jsme si chtěli ověřit, že získané ocenění umíme obhájit, že to nebyla souhra náhod,“ komentoval obhajobu titulu generální ředitel společnosti HELUZ Ing. Jan Smola, MBA a pokračuje: „Velmi sázíme na transparentnost a kontinuitu nejen směrem k zákazníkům a dodavatelům, ale i dovnitř firmy, proto pro nás bylo velmi důležité obstát. Závěry plynoucí z prvního ročníku jsme brali vážně a intenzivně pracovali na zlepšování vyjmenovaných oblastí, snad i proto byl náš cíl naplněn. To, co si z letošního ročníku odnášíme, je jednoduché - utvrdili jsme se v tom, že je stále prostor ke zlepšování. Ne, že bychom to nevěděli, ale opakování je matka moudrosti, a tak se tím snažíme řídit.“

Křižíkova Centrum Heluz Best Managed

Na Staroměstské radnici převzali ocenění generální ředitel Jan Smola (vlevo) a Business Development Manager Petr Stejskal (vpravo). Foto Deloitte.

Do řízení společnosti HELUZ se zapojuje již šestá generace

​Před 145 lety pan​ Jan Řehoř v Dolním Bukovsku postavil první žárovou pec​​ a z hlíny pálil​ ​první cihly. Na​ rodinnou​ tradici​ špičkových výrobků,​ přerušenou komunistickým režimem​,​ navázali potomci zakladatele​ ​v roce 1992​. V té době byla rodině v restituci vrácena historická cihelna v Dolním Bukovsku a majitelem se stal​ ​pan Vladimír Heluz. ​Nyní se do řízení ​firmy ​zapojuje další, historicky již ​šestá generace. ​Postupně se rodinná společnost HELUZ stala jedním z největších​ výrobců cihel ​ve střední Evropě ​a​ ​kompletní stavební systém pro hrubou stavbu ​dodává kromě domácího trhu ​i do okolních států.

Cílem programu Best Managed Companies je vybudovat mezinárodní platformu podporující spolupráci a sdílení zkušeností předních soukromých firem. Program nabízí odbornou podporu s cílem zajistit úspěch firem také v budoucnu.
 
Přesvědčte se, že HELUZ jsou skuteční profesionálové.

Značky v novince

Heluz

Společnost Heluz patří mezi tři největší výrobce na našem trhu co se týče zdicích systémů a věnuje se výrobě cihel věnuje již od roku 1876. Jako jediná z této trojice je však ryze českou firmou. Heluz se specializuje na výrobu a dodej kompletního cihelného systému pro hrubou stavbu, akustické zdivo, cihly pro nosné příčky, tepelně-izolační cihelné bloky, nosné žaluziové a roletové překlady, keramické stropy, nepálené cihly a komínové systémy.

Novinky & akce

Koupelna v pastelových barvách. Objevte kolekci Prism!

Líbí se vám jemné, pastelové tóny barev? Představujeme vám kolekci obkladů a dlažeb Prism od výrobce Atlas Co...

Žaluzie nebo rolety? Toť otázka!

​Stínící technika zahrnuje spoustu produktů, ze kterých je možné si vybrat podle konkrétních potřeb. Ať už se...

Jak si správně vybrat pergolu na zahradu? Poradíme!

Není nad to si v létě a parném dnu sednout pod pergolu a schovat se do stínu, který poskytuje... Pořád jste n...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.