Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO v omezeném režimu. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Velkoformátové kuchyňské desky

Velkoformátové kuchyňské desky

Pracovní deska v kuchyni, která je tvořena z jednoho kusu - a to až do nadstandardních rozměrů. Kuchyňská deska z umělého kamene, keramiky nebo dřeva. To je jen krátký výčet toho, jaké varianty vám dnešní technologie nabízí. U velkoformátových desek je ovšem nespornou výhodou nejen jejich vizuální stránky, která vyvtváří majestátní vzhled v celém interiéru, ale také jejich hygieničnost. Kuchyňská deska je vyráběna z jednoho kusu materiálu a nevznikají tak žádné spáry či spojovací části. Přijďte si vybrat na showroom Polyston.

Showroomy

POLYSTON

Pracovní desky z velkoformátových materiálů a jejich výroba atypického řešení do bytových i veřejných interiérů. Tím se prezentuje firma POLYSTON a své více než dvacetileté zkušenosti zúročuje nejen v rámci počítačových návrhů, ale také v podobě technického řešení až po samotnou instalaci a realizaci na místě. Největší doménu v nabídce produktů prezentuje minerální kámen Polyston Solid Surface - materiál, který si firma sama vyvinula a kromě něj svým zákazníkům dále nabízí masivní dřevo, technický kámen, přírodní žulu a velkoformátovou keramiku. Mimořádnými produkty se můžete inspirovat na showroomu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.