Topení do koupelny

Topení do koupelny

Designové topení v koupelně dnes zastává několik funkcí. Nejde jen o producenta tepla, ale také o estetický doplněk místnosti nebo třeba sušák ručníků. Pokud ale myslíte na obyčejný bílý rám z trubek, tak vás asi zklameme. Topení do koupelny dnes můžete vybírat v mnoha tvarech i barvách - zkrátka si s jeho pomocí vyzdobit koupelnu jak je libo.

Showroomy

Keraservis

Již více než 20 let se Keraservis specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na dvoupatrovém designovém showroomu v srdci Karlína se můžete těšit na velkou dávku inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, které jsou prezentovány v mnoha kompletně zařízených koupelnových kójích. Při řešení své koupelny se můžete spolehnout na odborné poradenství a individuální přístup, který je pro Keraservis jednou z hlavních priorit při řešení koupelen do bytu, rodinného domu či v rámci developerských projektů. Stačí navštívit Keraservis a vaše nová koupelna je již na dosah ruky... 

Expozice

Korado

Společnost KORADO se řadí k předním světovým výrobcům otopných ocelových těles. Během více než padesátileté historie společnosti se o kvalitě produktu přesvědčilo více než třicet milionů spokojených zákazníků po celém světě. KORADO vyrábí kvalitní deskové radiátory RADIK, koupelnová tělesa KORALUX a designové radiátory KORATHERM vč. kompletního sortimentu konvektorů. V portfoliu najdete i lokální větrací jednotky a centrální rekuperace. KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění i větrání v souladu s moderními nízkoenergetickými prvky a systémy, které v sobě spojují ohleduplnost k životnímu prostředí a úsporu nákladů na energie na straně zákazníka.

Při výběru topení do koupelny se většinou začíná první otázku: elektrické nebo teplovodní? Každý typ má něco do sebe a v podstatě vždy záleží na řešení vašeho domova a jeho stavbě. Výrobci radiátorů se vám tímto řešením vždy přizpůsobí. 

Když se ale podíváte na design těchto produktů, budete mile překvapeni. Nejsou to jen obyčejné trubky, které mají jen jednu funkci - tu zahřívací. Dnes topení v interiéru plní i designovou fuknci. Proto si je s radostí můžete vybírat třeba i do obývacího pokoje nebo ložnice. Ať už hledáte typ radiátoru s trubkami nebo jen drobný pásovitý radiátor - to své si určitě najdete.

Velmi zajímavé řešení můžete najít na showroomu Keraservis - značky Terma a ISAN představují topení, které lze umístit do rohů a využít tak každý centimetr. A co topné těleso, které má implementováno zrcadlo spolu se senzorem a ukazatelem teploty a míry vlhkosti? Zkrátka koupelna už může být taková malá chytrá domácnost. Další možností je nechat si topení potisknout libovolným motivem. Tady se představivosti meze nekladou.

Inspirovat se ale můžete i u tradičního českého výrobce KORADO - jejich expozice vám nabízí ukázku několika druhů topení spolu se vzorníkem barev. Přijďte se inspirovat.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.