Komíny

Komíny

Když keramickou střechu od HELUZu, tak ani komín by neměl zůstat pozadu.

HELUZ nabízí komínové systémy, se kterými postavíte komín pro pevná, plynná i kapalná paliva. Bezpečný odvod spalin do volného ovzduší je samozřejmostí. Nabízenými systémy komíny také zrekonstrujete a nakombinujete s jakýmkoliv jiným komínovým systémem HELUZ včetně celé, poloviční nebo ventilační prázdné šachty.

Například IZOSTAT DUO je dvouvrstvý komínový systém, který obsahuje tenkostěnnou izostatickou vložku a je vhodný pro všechny typy paliv (pevná, kapalná, plynná).  Je vhodný pro všechny stavby a to včetně nízkoenergetických a pasivních domů.

Součástí komínových systémů HELUZ jsou doplňky, které zjednodušší a usnadní stavbu komínu či jeho rekonstrukci. Při stavbě komínů se vřele doporučuje cihla - HELUZ 20 2in1 broušená, a to zejména pro izolaci paty komínu. Komínový nástavec pomůže při prodloužení stávajícího komínu a to i v případě, kdy nebude z estetických důvodů zděný. Sanační sada pak opraví nadstřešní části stávajícího komínu, který je vystaven povětrnostním vlivům a je nutné jej dát do pořádku.

Heluz komín
Heluz komín
Heluz komín
Heluz komín

Předchozí Další Zavřít