Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Počítali jste někdy, kolik dní v roce trávíte venku na vlastní terase nebo zahradě na čerstvém vzduchu? Málo? A máte kvalitní nábytek, na kterém se pohodlně sedí? Pokud ne, na výměnu starého nebo pořízení nového nikdy není pozdě. A hned bude o důvod více odpočívat více venku. Máme pro vás pár tipů.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Velký výběr zahradního nábytku najdete v showroomu DEHO. Najdete zde především originální zahradní nábytek značky TODUS. Český výrobce věnuje velkou pozornost špičkovému designu, většina modelů je navržena českými designéry.  Stejnou péči věnuje kvalitnímu zpracování, správné ergonomii a výběru materiálů, které jsou k dispozici ve velké škále barev. Značka Todus je symbolem kvality a pohodlí - usaďte se do křesílek na terasu pod pergolou, dejte si něco dobrého na gril a už jen užívejte pohodu.

Krásný designový nábytek z trochu jiného soudku nabízí značka La Forma, využívá především přírodních materiálů – hlavně dřeva a ratanu. Krásně se hodí například do venkovských zahrad. A velmi originální je nábytek českého výrobce Gravelli, vhodný zejména do moderních zahrad – lehátka a lavičky jsou odlity z ušlechtilého betonu.

Přijďte si pro zahradní stoly, židle, křesla, polohovací lehátka nebo zajímavé zahradní doplňky do showroomu DEHO. Vyberte si zařízení na vaši terasu přesně podle vašeho vkusu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.