Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zahradní grily

Zahradní grily

Také milujete ty vlahé letní večery, kdy hodíte něco dobrého gril a večeře je během pár minut na stole? A navíc je to zábava a zároveň odpočinek na čerstvém vzduchu. Ale není gril jako gril! Koupi grilu je dobré předem rozmyslet. A nabídka je opravdu široká - od jednoduchých roštů nad ohněm až po ty propracované.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Jaký gril si ale vybrat? Záleží na tom, jestli si chcete užívat celý proces s přípravou uhlíků nebo spíše raději zažehnout plyn a mít jídlo připravené rychle. Pro zážitkové grilování spojené s vůní ohně doporučíme dva typy grilů, oba výjimečné, každý trochu jiný. 

Prvním praktickým pomocníkem na grilování je gril ve tvaru zeleného vajíčka s příznačným názvem Big Green Egg. Založte oheň a pak už grilujte, vařte, pečte nebo můžete i udit – cokoli je možné. Vnitřní povrch vajíčka je keramický a dobře udržuje teplotu a funguje podobně jako pec. Vybírat můžete z velikostí od malinkého přenosného, který si vezmete na piknik do parku, až po velikost 2XL, který nasytí celou zahradní party pod pergolou najednou.

Pokud toužíte po nepřehlédnutelném velkém grilu s živým ohněm jako od mistra kováře, který vytvoří jedinečnou atmosféru, pořiďte si VULCANUS. Gril VULCANUS je vyroben z odolné oceli, klidně jej můžete nechat stát na zahradě po celý rok. Uvnitř grilu je keramické akumulační jádro, které udržuje teplo. VULCANUS nabízí 2 velikosti grilů a také několik variant umístění – zabudované do stolu, solitérní nebo s funkčním stolíkem, který bude ladit s vaším zahradním nábytkem.

Nikdy není pozdě pořídit si nový gril! Stavte se v showroomu DEHO a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu naturelu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.