Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vestavné spotřebiče

Vestavné spotřebiče

Co by to bylo za kuchyni bez ledničky, trouby, sporáku, trouby nebo myčky? Vestavné spotřebiče jsou zkrátka nedílnou součástí kuchyní, a proto si při jejich výběru dejte opravdu záležet. Co od daného spotřebiče vyžadujete? A také rozměry - nejsou zde nějaké limitující faktory? Tohle všechno, a mnoho dalšího, je potřeba ještě před pořízením vestavných spotřebičů promyslet.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Vestavné spotřebiče v kuchyni jsou v podstatě alfou i omegou. Proto při zařizování nové kuchyně studujte aktuální nabídku a především funkce jednotlivých spotřebičů. Neustále se vyvíjejí a doslova překvapují. Například taková parní trouba - ještě před desítkou let produkt téměř neznámý a dnes jej potkáte ve většině domácností, doslova provoní celou kuchyni i jídelnu.

Někdy se vám může zdát, že pořizovací cena je vysoká, ale doporučujeme zaměřit se i na výkon, tedy i spotřebu energie kuchyňských spotřebičů. Překvapí vás, že z dlouhodobého hlediska můžete opravdu ušetřit! A co teprve multifunkční přístroje - ty vám zase ušetří místo. Třeba jako kombinovaná trouba, které nejenže umí péct, ale zároveň poslouží jako mikrovlnná trouba pro rychlý ohřev jídla.

Přijďte se s námi poradit o výběru vestavných spotřebičů do showroomu DEHO

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.