Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Stojací lampy

Stojací lampy

Večer, když si chcete v klidu odpočinout například u sklenky dobrého vína a navodit relaxující atmosféru, stojací lampa se skvěle hodí. Nejenže vám nabídne decentní světlo jen na místě, kde zrovna potřebujete, ale především tvoří i decentní prvek v interiéru. Vysoká lampa od podlahy a designové stínítko nahoře. Detail, který jistě oceníte. Vybírat můžete opravdu ze široké nabídky a najít si tak doplněk, který krásné rozsvítí váš interiér. 

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Vysoká lampa se v interiéru vždy krásně vyjímá. Ať už v obývacím pokoji, ložnici, pracovně nebo i v koupelně, když si chcete užít zasloužený odpočinek. Nejenže vám nabízí zdroj světla, ale zároveň je nepostradatelným doplňkem interiéru.

Ke křeslu nebo sedací soupravě můžete vybírat z elegantních lamp, které se pyšní výrazným stínítkem například v kopulovitém tvaru. Nebo můžete sáhnout po minimalistickém designu, kde se kombinují čistě jen kovové materiály a lampy jsou ve tvaru podobnému svícnu - pouze ve větší velikosti.

Podlahovou lampu můžete kombinovat s dalšími typy osvětlení - stropní, nástěnné nebo stolní. Ve všech možných podobách, typech a barevných zpracováních vám je nabídnou na showroomu DEHO.

Tak si na to přijďte posvítit.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.