Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Slunečníky

Slunečníky

Slunečníky a všechny další možnosti zastínění jsou nevyhnutelným vybavením pro vaši terasu nebo zahradu. Ostré slunce dokáže být velmi nepříjemné, nenechme si jím krásný letní čas kazit. K dispozici máme nejen klasické slunečníky, ale také moderní a designové stínící plachty.

Showroomy

Porte Karpi

Porte Karpi - společnost, zabývající se prodejem interiérových dveří a oken, která se za posledních dvacet let stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na tomto poli. V jejich nabídce naleznete klasická dřevěná okna, eurookna, bálkonové, interiérové, vchodové, či vstupní dveře a nebo také bezpečnostní a protipožární dveře. Kromě tohoto je nabízen také doplňkový sortiment jako třeba kliky, zrcadla nebo stavební pouzdra. Přímo na showroomu společnosti Porte Karpi se můžete s odborníky poradit ohledně výběru a následně také domluvit samotnou montáž.

Zahradní stínění už naštěstí nejsou jen slunečníky, které se ve větru převracejí, a občas s nimi dokonce nedobrovolně hrajeme po zahradě na honěnou. Můžeme si vybrat i něco sofistikovanějšíhostínící plachty, markýzy, klasické pergoly nebo i bioklimatické pergoly. 

Zůstaňme ale u klasiky, tedy textilního zastínění. Oblíbenou variantou a také elegantním a jednoduchým řešením jsou stínící neboli sluneční plachty. Plachta trojúhelníkového nebo čtvercového tvaru je buď natažena do požadovaného prostoru, nebo se dodává už kompletně s konstrukcí. 

Kompletní nabídku zastínění vám rádi odprezentujeme v showroomu WoodAl. Přijďte si k nám vybrat.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.