Sedací soupravy

Sedací soupravy

Při výběru sedací soupravy se můžete zaměřit hned na několik hlavních aspektů - ať už je to její velikost, čalounění, barva nebo doplňující funkce jako rozkládání či elektrické ovládání polohování sedu. V interiérech se nejčastěji řeší právě barva, ale nezapomínejte na všechny dílčí možnosti, které sedačky nabízí. Vyberte si takovou, která vám bude sloužit spoustu let a zažije s vámi všechny krásné chvíle.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Ať už do obývacího pokoje, kanceláře, zasedací místnosti nebo zkrátka tam, kde se chcete cítit pohodlně. Sedací soupravy jsou jakýmsi synonymem relaxu a odpočinku a na trhu je jich skutečně nepřeberné množství. Vy tak můžete vybírat dle tvaru, velikosti, typu čalounění, barvy nebo dalších komfortních funkcí - těmi může být například elektronické polohování sedu.

Velikost sedacích souprav je zpravidla rozlišena dle počtu jednotlivých sedacích míst, ale dbejte primárně na svůj vnitřní pocit a vybírejte si tu, která je pro vás nejvíce prostorná. Vyzkoušejte si, jak vám vyhovuje výška sedu a zda opěrka hlavy dokáže krásně podložit vaši hlavu. Právě na těchto detailech nejvíce záleží.  

Nechte se rozmazlovat! Kromě úžasných komfortních funkcí ale sedací soupravy zastávají ještě další důležitý prvek v interiéru. A to ten designový. Celokožená sedací souprava dominantní barvy zajistí, že na ni každý spočine okem. Tedy nejprve okem a posléze celým svým tělem... Důležité ale je, že sedací soupravy kombinují komfort s designem interiéru a vy je jednoduše můžete sladit s křesly nebo konferenčním stolkem.

Design ale jde kombinovat i s praktičností! Potřebujete, aby vaše sedací souprava splňovala nároky jako je možnost rozložení na lůžko pro návštěvy nebo možnost využití ukládacího prostoru? Nemusíte se omezovat! I takové funkce lze mít a neustupovat z požadavků na design. 

Vybírejte z rozličných tvarů a variant sedacích souprav a najděte si tak tu svou - tu pravou. Na showroomu DEHO si sedací soupravy můžete ihned vyzkoušet a vybrat tak tu jedinečnou na "první posezení". S výběrem vám milerád pomůže náš proškolený personál a nabídne rozličné možnosti produktů. Přijďte se k nám inspirovat. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.