Sedací soupravy

Sedací soupravy

Ať už do obývacího pokoje, kanceláře, zasedací místnosti nebo zkrátka tam, kde se chcete cítit pohodlně. Sedací soupravy jsou jakýmsi synonymem relaxu a odpočinku a na trhu je jich skutečně nepřeberné množství. Vy tak můžete vybírat dle tvaru, velikosti, typu čalounění, barvy nebo dalších komfortních funkcí - těmi může být například eletronické polohování sedu.

Velikost sedacích souprav je zpravidla rozlišena dle počtu jednotlivých sedacích míst, ale dbejte primárně na svůj vnitřní pocit a vybírejte si tu, která je pro vás nejvíce prostorná. Vyzkoušejte si, jak vám vyhovuje výška sedu a zda opěrka hlavy dokáže krásně podložit vaši hlavu. Právě na těchto detailech nejvíce záleží.  

Nechte se rozmazlovat! Kromě úžasných komfortních funkcí ale sedací soupravy zastávají ještě další důležitý prvek v interiéru. A to ten designový. Celokožená sedací souprava dominantní barvy zajistí, že na ni každý spočine okem. Tedy nejprve okem a posléze celým svým tělem... Důležité ale je, že sedací soupravy kombinují komfort s designem interiéru. 

Design ale jde kombinovat i s praktičností! Potřebuje, aby vaše sedací souprava splňovala nároky jako je možnost rozložení na lůžko pro návštěvy nebo možnost ukládacího prostoru? Nemusíte se omezovat! I takové funkce lze mít a neustupovat z požadavků na design. 

Vybírejte z rozličných tvarů a variant sedacích souprav a najděte si tak tu svou - tu pravou. Na našem showroomu si sedací soupravy můžete ihned vyzkoušet a vybrat tak tu jedinečnou na "první posezení". S výběrem vám milerád pomůže náš proškolený personál a nabídne rozličné možnosti produktů. Přijďte se k nám inspirovat. 

Denver
Montana
Santa Barbara
Shadow

Předchozí Další Zavřít