Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Postele

Postele

Dominantou ložnice je bezesporu pěkná a kvalitní postel. Jak by měla vypadat? Z čeho by měla být vyrobená? A kam ji umístit? A jakou vybrat matraci? Je potřeba se zaměřit na všechny detaily. Pokud se vám podaří je správně vyladit, věřte tomu, že se budete do postele těšit každý den. 

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Ještě před tím, než pro novou postel vyrazíte do obchodu, ujasněte si její velikost. Singles se budou porozhlíže po jednolůžku, pár zase bude hledat manželskou postel. Jak velkou postel chcete a jakou si můžete dovolit do vaší ložnice? Pokud trošku bojujete s místem, určitě vezměte metr do ruky. A popřemýšlejte, kam ji postavíte. Z postele byste měli ideálně vidět na dveře, neměli byste ležet v průvanu a hlavně ne nohama do dveří. 

Když budete mít jasno o rozměru, přichází na řadu vzhled. Dřevěná postel je klasická, kovová trochu industriální, čalouněná zase měkce útulná. Při výběru dbejte na to, aby vzhled postele ladil s dalším nábytkem v místnosti. Noční stolky, skříně, podlaha i rolety byste měli vybrat v jednom stylu. 

A pak přichází na řadu výběr matrace – nejlépe zdravotní, abyste ráno vstávali z postele odpočinutí a plní energie. To vše si můžete vybrat na showroomu DEHO. S výběrem vám velmi rádi pomůžeme.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.