Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

POLYSTON
POLYSTON logo

POLYSTON

Pracovní desky z velkoformátových materiálů a jejich výroba atypického řešení do bytových i veřejných interiérů. Tím se prezentuje firma POLYSTON a své více než dvacetileté zkušenosti zúročuje nejen v rámci počítačových návrhů, ale také v podobě technického řešení až po samotnou instalaci a realizaci na místě. Největší doménu v nabídce produktů prezentuje minerální kámen Polyston Solid Surface - materiál, který si firma sama vyvinula a kromě něj svým zákazníkům dále nabízí masivní dřevo, technický kámen, přírodní žulu a velkoformátovou keramiku. Mimořádnými produkty se můžete inspirovat na showroomu.

Praha showroom
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00

Všestrannost a unikátnost velkých formátů v interiérech se těší čím dál větší oblibě. Ať už se vám zalíbily velkoformátové obklady či dlažba, které v koupelnách, halách či lobby ukazují svou impozantnost a zároveň pomáhají zvelebit interiér nebo milujete kuchyňské pracovní desky, které jsou skutečným skvostem nejen pro oko, ale také po praktické stránce - na showroomu POLYSTON si určitě přijdete na své.

Nabídka produktů je skutečně široká. Kromě zmiňovaného v nabídce najdete i barové pulty, jídelní stoly, parapety, recepční pulty nebo obklady stěn, krbů či fasád. To vše a mnoho dalšího je vyráběno na míru, přesně dle požadavků a přání zákazníka. Vybírat lze i z několika typů materiálů a to především minerální kámen Polyston Solid Surface, ale také z materiálů Neolith, PureWood, Stone, Pietra nebo keramické sklo Kerglass s tepelnou odolností až do 600 °C.

Odborníci z POLYSTON jsou vám k dispozici již od samotného výběru materiálu až po poslední detail realizace. Kromě odborného zázemí vám nabízí kompletní zastřešení celkového servisu a to od samotného počátku nacenění, zaměření, přípravy, výroby až po montáž. Za každým tímto procesem stojí tým lidí, který vám ochotně pomůže a poskytne technické poradenství - přesvědčit se sami můžete na showroomu.

Novinky & akce

Informace o provozu Centra bydlení a designu Křižíkova a COVID-19

Milí návštěvníci,  rádi vás informujeme, že Centrum bydlení a designu Křižíkova je od čtvrtka 3. 12. 2020 zno...

Výbuchem zničený domov nahradil moderní dům

Představte si, že v klidu sedíte doma a plánujete rekonstrukci domova. Vaše dospělé děti již z domova odešly ...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.