Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Polštáře

Polštáře

Malé i velké, lesklé nebo vyšívané, jednobarevné nebo pestré, chlupaté či z patchworku. To jsou polštáře – dekorace i pohodlí zároveň. Polštářky interiér zjemní, zútulní a pomohou vyčarovat kouzlo domova.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Díky dekoračním polštářům můžete velmi jednoduše proměnit strohý byt v útulné hnízdečko. Několik pečlivě zvolených kousků umístěných v obývacím pokoji nebo ložnici udělá zázraky.  Jsou praktické na údržbu – dají se lehce přeprat. A když vás omrzí, vyměníte je za jiné bez velké finanční újmy. Pořiďte si třeba několik sezónních kolekcí polštářů – pro každé roční období jinou a zkuste je střídat.

Polštáře značky Magniflex jsou tak trošku z jiného soudku – jedná se o certifikované zdravotní polštáře. Společně s matracemi Magniflex určenými pro zdravé spaní mohou přispět ke zlepšení problémů s bolavými zády. Polštáře Magniflex jsou z paměťové pěny, která se přizpůsobí vašemu tělu a tak při spánku pomáhá regenerovat organismus.

Polštáře a polštářky rozličných barev, rozměrů a materiálů si můžete přijít vybrat do showroomu DEHO. Také s výběrem zdravotních polštářů Magniflex vám rádi pomůžeme. 

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.