Otopná tělesa

Otopná tělesa

Otopných těles vyrábí společnost Korado celou řadu typů a druhů. Pokud si potrpíte raději na design a módu, tak jsou pro vás tím pravým designová otopná tělesa.

Tato tělesa jsou určena k vytápění administrativních budov a obytných prostor, jsou ideální do moderních interiérů, vstupních hal, předsíní a tak podobně.

Korado vyrábí široké množstvá typů a modelů s otopnými profily vertikálně nebo horizontálně orientovanými. Tělesa jsou k dispozici také v kombinacích se zrcadly, díky čemuž dosáhnete opravdu moderního interiéru.

Klasických trubkových otopných těles je opět celá řada. Tyto jsou určena k vytápění WC, koupelen, technických místností nebo kuchyní. V portfoliu Korado najdete například provedení Linear s rovnými profily nebo Rondo s profily prohnutými.

Pro náročnější je zde provedení Chrom, kdy je celé těleso chromované. Samozřejmostí pak je elektrické přímotopné vytápění. Všechna otopná tělesa jsou nabízena jak v klasickém bílem provedení, tak na objednávku v dalších jedenácti barevných odstínech podle vzorníku RAL.

Korado topná tělesa
Korado topná tělesa
Korado topná tělesa
Korado topná tělesa

Předchozí Další Zavřít