Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Obývací stěny

Obývací stěny

Pokud zrovna přemýšlíte, jaký styl zvolit pro vybavení vašeho obývacího pokoje, doporučujeme nejprve vybrat obývací stěnu. Ať už milujete minimalismus, skandinávský styl nebo třeba holdujete přírodním materiálům, tak ve chvíli, kdy si vyberete obývací stěnu, už všechno půjde jako po másle. S ní si určíte ráz místnosti a sedací soupravu, stolky nebo křesla - to už jenom doplníte. Protože víte, co chcete.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Obývací stěny za svou existenci prošly docela pěknou turbulentní historií. Když už se o jejich výhodách svět dozvěděl, nejprve se pracovalo s variantou co největšího množství úložného prostoru. A protože obývací pokoj sloužil, slouží a věříme, že i sloužit bude, k usazení návštěv, tak se na policích obývacích stěn objevovaly různé fotografie, vzpomínky a další nezbytnosti.

Potom si ale někdo řekl, že chce interiér trochu odlehčit a místo skříněk, vitrín a dalších úložných systémů začala fungovat jen minimalistická stěna. No a dnes se proto můžete setkávat se všemi variantami obývací stěny! Komplexní systém skříní, jednoduchá sestava nebo jen obyčejný TV stolek - vyberte si, co vám vyhovuje. 

Nic to ale nemění na tom, že váš obývací pokoj je zkrátka jen ztvárněním vašich přání. Dopřejte si proto inspirující prostor, který budete milovat.

S výběrem vám poradí na showroomu DEHO.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.