Noční stolky

Noční stolky

Dokážete si představit ráno nebo večer bez nočního stolku? Kam byste si odložili všechny ty nezbytné věci, které potřebujete mít po ruce? Knížku, budík, pleťový krém, kapesníčky nebo skleničku s vodou… Noční stolek je sice malý, ale důležitý. Jaký si vyberete?

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Pokud zařizujete ložnici, určitě začínáte výběrem postele a také správné matrace. Následují šatní skříně, textilie a především také noční stolky. Osvědčení výrobci nábytku nabízejí postele a noční stolky v jedné kolekci, kde je vše ve stejném designu. Ale noční stolek si můžete koupit i samostatně nebo si jej nechat vyrobit na míru.

Noční stolky lze vybírat podle tvaru, velikosti a také materiálu. Tradičními materiály jsou dřevo nebo laminát, ale najdete i noční stolky z plastu, kovu, skleněné nebo i kombinované. Noční stolek je jen a jen pro vás, kupte si takový, který vám vyhovuje, a dolaďte si ložnici pro vaši dokonalou relaxaci.

S výběrem nočního stolku a také veškerého vybavení do ložnice vám rádi pomůžeme v showroomu DEHO. Těšíme se na vaši návštěvu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.