Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Matrace

Matrace

Vyspěte se dorůžova! Vykročte ráno z postele svěží, odpočinutí a ve výborné náladě. Tajemství úspěchu tkví v kvalitní matraci. Dobře vybraná matrace zásadně ovlivní vaše zdraví, kondici a dokonce může podpořit léčbu bolesti zad.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Vybrat tu správnou matraci není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Na co se zaměřit, čeho se vyvarovat, jakou tvrdost vybrat a který materiál je nejlepší? Otázek je mnoho a pro každého člověka existuje jen jedna jedinečná odpověď. Tak jako v každém oboru – obraťte se na odborníky. 

V showroomu DEHO vám nabídnou výběr zdravotních matrací Magniflex italské výroby, které získaly potřebné zdravotní certifikáty. Nejdůležitější z nich je certifikát Zdravotní produkt první kategorie, jedná se o nejvyšší certifikaci v Evropské Unii. Díky tomuto certifikátu matrace Magniflex oprávněně patří mezi zdravotní pomůcky.

Odborníci v DEHO perfektně znají materiály a skladbu jednotlivých typů matrací a jejich účinky na lidské tělo. Své zkušenosti průběžně konzultují se špičkovými rehabilitačními lékaři. Ať už máte problémy se zády nebo se chcete jen kvalitně vyspat, vždy se najde matrace Magniflex, které s vaším tělem doslova souzní. 

Přijďte si vybrat do DEHO tu vaši jedinečnou matraci a pak už si jen užívat jejích blahodárných účinků zatímco spíte. A nezapomeňte si vybrat také polštář – spaní se zdravotním polštářem Magniflex znamená spát dobře a déle!

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.