Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Kuchyňské skříňky

Kuchyňské skříňky

V kuchyni je kromě prostoru na vaření ještě potřeba dostatek úložného prostoru. Při výběru správných kuchyňských skříněk vytvoříte v kuchyni dokonalou harmonii a především si zajistíte praktičnost a doslova všechny potraviny na dosah ruky. Kromě designu skříněk se řeší to, co ukrývají uvnitř. Tedy různé poličky, věšáky a kompletní program úložného systému. Takže můžete jednoduše vyzrát i na rohové skříňky!

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Při výběru kuchyňské skříňky na vás čekají dvě hlavní rozhodnutí. A to jak bude vypadat zvenku a co bude mít uvnitř. Z hlediska designu skříněk se kromě barvy a povrchu můžete těšit i na řešení úchytu. Buďto si můžete vybrat stylové úchytky - kulaté, hranaté, obloukovité nebo i v provedení kožených úchytů, anebo můžete dát přednost modernímu řešení. Velmi oblíbené jsou automatické systémy otevírání - push to open. Zkrátka jen lehce zatlačíte na povrch skříňky a ta se otevře. Pokud ale nechcete mít neustále upatlané skříňky, doporučujeme úchyty v provedení vyfrézovaných prohlubní. Skříňka zaujme svým moderním a čistým designem, pouze u její hrany je oku neviditelná prohlubeň z vnitřní strany desky, díky které můžete skříňku jednoduše otevřít.

Podívejme se ale na to, co skříňky v kuchyni mohou ukrývat uvnitř. Samozřejmě můžete volit standardní řešení v podobě polic. Nejvíce oblíbený je ale chytrý systém úložných prostor, kam si můžete dokonale uložit vše, co potřebujete mít po ruce při vaření. Drátěný program, díky kterému si zajistíte dokonalou organizaci a další automatické systémy, které nabízí i možnost otáčecích regálů a vysunovacích systémů.

Inspirujte se u nás - máme tolik zajímavých vychytávek, které vás mohou v kuchyni a jejich skříňkách překvapit. 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.